Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja do 250zł - jaką kupić?

_M_ 12 Dec 2013 15:27 2238 1
    _M_
    Level 1  
    Witam,

Planuję kupić bratu GPS pod choinkę, ale niestety jestem w tym temacie zupełnie zielona, więc bardzo przydałaby mi się Wasza pomoc.

Nawigacja samochodowa, przede wszystkich do jazdy po mieście, okazjonalnie na dłuższe trasy po Polsce. Planuję wydać ok. 200, maksymalnie 250 zł - zdaję sobie sprawę, że to najniższa półka cenowa, ale może w tej kwocie dałoby się dostać coś fajnego?

Przeglądając oferty sklepów znalazłam dwa modele, między którymi aktualnie się waham:

- SmartGPS SG720
    - Lark FreeBird 50.3

Może ktoś z Was mógłby mi doradzić, który z tych modeli byłby lepszy? Słyszałam, że Larki bywają dosyć awaryjne, ale o tym SmartGPS 720 nie ma zbyt wielu opinii w internecie, więc już sama nie wiem...

A może moglibyście zaproponować jakąś inną dobrą nawigację w tej cenie? Będę bardzo wdzięczna ze wszelką pomoc :)

Pozdrawiam!
    zet-em
    Level 11  
    Witam:)
    Ja mam od pół roku Lark Freebird 50.4 HD BT ( kupiona za 256 zł w sklepie internetowym) .
    Jestem bardzo z niej zadowolony, odbiornik GPS bardzo czuły - u mnie łapie satelity w domu (!), wyświetlacz 5", fabrycznie odblokowana, obsługuje karty do 8 GB.
    Jedna wada - fabryczna mapa Larka to porażka, wrzucam na karcie M.Map lub Automapę i śmiga aż miło.
    A...o tej awaryjności Larka to dopiero od Ciebie się dowiedziałem :D