Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot206 1.4 hdi - nie mogę otworzyć auta po wyminie akumulatora

12 Dec 2013 19:18 2079 7
  • Level 2  
    Witam wszystkich:)
    Słuchajcie mam poważny problem, wczoraj rozładował mi się aku, zamknąłem go centralnym i pozostawiłem tylko maske niedomkniętą aby móc wyjąć oraz włożyć go z powrotem...dzisiaj po ładowaniu w garażu wszystko fajnie pięknie aku podłączony a tu nie moge drzwi otworzyć ani centralnym ani kluczykiem...i teraz pytanie czy jest jakieś inne wejście do środka omijają opcje wybicia szyby?

Moderated By Błażej:

3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    Tu z obrazkami:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1210551.html
    Czego nie zrozumiałeś w uwadze, którą na pewno zobaczyłeś podczas pisania tematu:

Quote:
    Nie umieszczaj w temacie terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp. oraz "ozdobników"z wykorzystaniem znaków alfanumerycznych lub emotikonów np. "!!!!!!!!!!!!!!!!" "????????"

Temat poprawiłem dwa razy - pierwszy i OSTATNI!

• Level 20  
    Klemy dobrze podłączone?
    Znajomy miał podobny problem, na szczęście ma znajomego policjanta, który przyprowadził włamywacza, może to nie jedyne wyjście, ale w ostateczności można się zainteresować.
  • Level 2  
    wszystko jest dobrze podłączone,wydaje mi się że juz przed kupnem koleś wymieniał zamki i tak już zostało....
  • Level 20  
    A kluczyk nie da się otworzyć?
  • Level 2  
    kluczykiem nie idzie, wogóle bębenek ani w jednych ani drugich sie nie kręci;/...
  • Level 43  
    buli8524 wrote:
    kluczykiem nie idzie, wogóle bębenek ani w jednych ani drugich sie nie kręci;/...

A kiedykolwiek działał?
  • Level 2  
    Nie mam zielonego pojęcia. Nigdy nie otwierałem kluczykiem, tylko z centralnego.
  • User removed account