Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Faac 531 EM - Jak dostroić pilot Faac Fix 2??

12 Gru 2013 20:27 3177 5
  • Poziom 6  
    Witam,

Kupiłem zapasowy pilot do bramy Faac 740 i bez problemu go zestroiłem, drugi przycisk chciałbym zestroić z bramą garażową z napędem Faac 531 EM ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.
    Proszę o pomoc!

Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    kotbury napisał:
    Skoro dostroiłeś do 740 to i dostroisz do 531 (chyba że nie ma odbiornika albo odbiornik to nie FIX)

tzn? wytłumacz. stroję ten sam odbiornik czy jak?
  • specjalista -automatyka bramowa
    W 740 odbiornik to wtykana płytka ze zwoką i guzikiem. Skoro jakos dopisałeś kupionego pilota do tej 740 to w czym problem? Nie ma czegoś takiego w tym 531?
    Jak chcesz dopisać 2 guzik to do 531 to robisz wszystko tak samo jak przy bramie tylko używasz po prostu tego drugiego guzika w pilocie.
  • Poziom 6  
    kotbury napisał:
    W 740 odbiornik to wtykana płytka ze zwoką i guzikiem. Skoro jakos dopisałeś kupionego pilota do tej 740 to w czym problem? Nie ma czegoś takiego w tym 531?
    Jak chcesz dopisać 2 guzik to do 531 to robisz wszystko tak samo jak przy bramie tylko używasz po prostu tego drugiego guzika w pilocie.

I tu jest problem, bo w mechanizmie 531 em nie ma zworki...
  • specjalista -automatyka bramowa
    Może odbiornik to nie fix tylko SLH albo LC (które zworek nie mają - LC ma co prawda zworkę ale do czego innego), sprawdź co masz (albo daj fotkę). Jesli mam racje to czeka cię zakup wtykanego FIX-a (albo podróbki fixa w pełni funkcjonalnej ale tańszej - np od Proximy)