Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Touareg 3,2l 2003r. - Nie działa elektryka dżwi pasaż. ,klapa bagażnika

Bunny82 12 Dec 2013 20:53 2562 0
 • #1
  Bunny82
  Level 16  
  Potrzebuję schemat do centralnego zamka ,szyb elektr. grzanie i regulacja lusterek, kierunek w prawym lusterku na prawych dżwiach. Nie otwiera się szyba w klapie bagażnika + wycieraczka tylna nie działa + podświetlenie tablicy rejestr. . I pali się check engine ,co prawda jeszcze go nie podłączałem więc jak mogę jeszcze prosić to schemat pod silnik.

  Dodano po 10 [minuty]:

  Elektryka drzwi pasażera naprawiona ,ktoś grzebał w instalacji i przeciął CAN h i CAN l .Po polutowaniu kabli drzwi i lusterko ożyło .Samochód został nie dawno kupiony od handlarza i nie działały w tych drzwiach szyby bo linki się pourywały. tylna wycieraczka działa tylko wieloklin na talerzu się zerwał ,pospawałem i gra muzyka. Powodem nie otwierania się szyby w klapie bagażnika jest switch . Czy da się go wymienić lub dopasować inny?
  Mam pytanie ,na każdej klamce jest jeszcze dodatkowo czarny przycisk .Jak to działa ,bo przyciskam na każdej klamce a tu nic zero odzewu tylko jakiś przekaźnik się załącza. Na schemacie widać że jest tam wbudowany switch centralnego zamka ,antenka i czujnik dotknięcia. Sprawdzałem oporność styków switcha ,to na na jednej klamce wynosi 150ohm ,druga klamka 90kohm. Jak wypnę kostkę i zewrze dwa piny od switcha to też nic się nie dzieje za wyjątkiem tego przekaźnika załączającego się w skrzynce nad nogami kierowcy.
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • Relpol przekaźniki