Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki Creative Inspire 7.1 T7900 karta dźwiękowa do laptopa

H.P. 12 Gru 2013 22:31 3939 6
  • #1 12 Gru 2013 22:31
    H.P.
    Poziom 11  

Witam,
    kupiłem w okazyjnej cenie głośniki Creative Inspire 7.1 T7900.
    Problem jest oczywisty, otóż jak podłączyć je do laptopa?
    Oczywiście na to rozwiązaniem jest karta dźwiękowa i tutaj proszę o waszą pomoc.
    Jaką kartę wybrać aby grały wszystkie głośniki prawidłowo?
    Myślałem nad Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 ale pojawia się pytanie jak ją podłączyć ?

Mój laptop posiada gniazdo expressCard jednak nie znalazłem pod nie karty, dlatego chyba jedyną opcją jest USB, dlatego bardzo proszę o doradzenie właściwej do 200zł.(wiadomo że im mniej tym lepiej ;)
    Tak wygląda oryginalny kabel.
    Głośniki Creative Inspire 7.1 T7900 karta dźwiękowa do laptopa

Pozdrawiam Patryk.

1 6
  • #2 13 Gru 2013 11:35
    H.P.
    Poziom 11  

Oferta, która jako jedyna spełnia moje wymagania jest chyba Karta muzyczna 7.1 USB AXAGO ADA-X5
    Bo niestety karty renomowanych marek kosztują ponad 300zł, jeżeli chodzi o (5.1)
    A przy tej karcie którą podałem wystarczy że dokupię kabel jack-jack i podłącze zgodnie z instrukcją, bo z tego co zauważyłem, oryginalny kabel jest dedykowany pod konkretną karte.
    Czy mam rację ? jeżeli ktoś może to proszę jeszcze o potwierdzenie słuszności mojego wyboru, bo może jednak jest coś lepszego ?

Dodano po 13 [minuty]:

Z subwoofera wychodzą 4 kable i w tej karcie są dokładnie identyczne wejścia(tzn. na odwrót karta-wyjścia, subwoofer-wejścia) więc raczej na pewno tak zadziała ale i tak bardzo proszę o doradzenie czy nie ma czegoś lepszego w moim budżecie.

0
  • #3 13 Gru 2013 14:05
    gradek83
    Poziom 36  

Polecam Sound Blaster AUDIGY 2 NX

0
  • #4 13 Gru 2013 14:19
    H.P.
    Poziom 11  

Dziękuje za zainteresowanie, karta pewnie super ale cena 399zł na allegro to za dużo.. Coś innego ? w granicach tych 200zł ? :)

0
  • Pomocny post
    #5 13 Gru 2013 17:52
    gradek83
    Poziom 36  

Wiem widziałem nikt mu tyle nie da warto polować na okazję bo jak sprawdzisz w archiwum nawet za mniej jak 100zł można kupić.

0
  • #6 14 Gru 2013 00:57
    H.P.
    Poziom 11  

Jak tak to pewnie że poczekam na okazję :)
    Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

A na pytanie dla potomnych: jak podłączyć Creative Inspire 7.1 T7900 do laptopa?
    Odpowiedź brzmi: Sound Blaster AUDIGY 2 NX
    :)

0