Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b5 - zapala sie czerwona kontrolka temperatury wody

12 Gru 2013 23:26 18909 7
  • Poziom 2  
    Witam !! pojawił się problemik u mnie w autku. Gdy odpalam samochód nic się nie dzieje wszystko jest ok. Po jakichś dwóch minutach do pięciu zapala się kontrolka temperatury. Wyłączam silnik i włączam jeszcze raz po około minucie znowu się zapala. Dzieje się tak na zimnym silniku jak się zagrzeje to już jest ok. Kiedyś koło marca jak było jeszcze tak zimno to nawet na rozgrzanym silniku w trasie też się zaświeciła temp. skoczyła do 120 stopni a na drugi dzień nic się już nie działo normalnie odpaliłem i nic do dziś. Pomocy
  • Poziom 29  
    Sprawdzić czujnik temperatury.
  • Poziom 2  
    dokladnie zacznij od tego co kolega pisze kup czujnik tylko ten co podaje na zegary bo z tego co pamietam sa 2 jeden podaje na zegary drugi do komputera i wymien go wymiana prosta jedna plastikowa zawleczka wyciagasz zawleczke szybko wyciagasz czujnik i wkladasz nowy tak by malo plynu sie wylalo i po robocie tylko zrob to na zimnym silniku bo inazej poparzysz sie woda jesli nie pomorze daj znac a sprubuje pomoc;)
  • Poziom 2  
    super dziękuje za odpowiedzi :) tylko powiedzcie mi jeszcze gdzie ten czujnik się znajduje ?? a i dodam że dzisiaj nic się nie działo :)
  • Poziom 29  
    Napisz jaki typ silnika i rocznik.
  • Poziom 23  
    Poziom płynu chłodniczego w normie?
  • Poziom 2  
    poziom płynu w normie ;) silnik benzyna 1.6, rocznik 98