Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo T60 - PAMIĘĆ RAM WINDOWS 7 32 BIT

13 Gru 2013 13:57 1497 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z pamięcią , a mianowicie mam włożone do Lenovo T60 dwie kosci po 1 GB, a widzi tylko 1 GB jak włożyłem jedna 1 GB i drugą 512MB to widzi 1,5GB ramu ,a jak zamienię 512MB na 1GB to widzi tylko 1 GB ramu. Co jest grane gdzie tkwi bład ? Czy sa jakieś ograniczenia ,ktore należy zmienić.
    Nadmienię , żę stało się tak po wymianie płyty głównej Kości pamięci były sprawdzane na innym laptopie i działają bez zarzutu wieC sa dobre
    LENOVO T 60 PROCESOR 1,83GHz dysk 110GB WINDOWS 7 system 32 bitowy.

Z góry dziękuje za szybką pomoc w rozwiązaniu tego problemu
  • Spec od komputerów
    Napisz jakie to kości, podaj konkretne modele.
  • Poziom 17  
    Jakie te pamięci? czy na poprzedniej płycie działały w tej samej konfiguracji? sprawdź styki
  • Poziom 2  
    a wiec tak:
    Pamięć 1GB KINGSTONE opis jest taki :1GB 1Rx8 PC2- 6400S nie wiem czy o to ci chodziło
    ale sprawa sie zmieniła troche ponieważ bez zadnych zmian w systemie -czyli nic nie robilem nagle pojawia sie 2GB pamieci ,ale po jakim czasie znika i tak co jakis czas wiec moje zdanie jest takie ,ze prawdopodobnie kosc sie zepsuła bo ja raczej nie znam innego powodu . Co jeszcze moge dodać acha dysk pracuje non-stop czyli mojim zdaniem dlatego ze wlasnie z ta pamiecia cos nie tak . treaz wsadzilem 512 MB i 1 GB i jak na razie chodzi dobrze . No niestety do puki nie zakupie 1GB to musze meczyc sie na 1,5GB RAM

No chyba ,że znacie inny powód mojego problemu to chętnie przeczytam wasz komentarze