Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

M-Audio Fast Track + Guitar Rig, REAPER

psych07 13 Gru 2013 20:42 2217 7
  • #1 13 Gru 2013 20:42
    psych07
    Poziom 11  

SIEMA Mam problem z połączeniem M-Audio Fast track i Guitar Riga, oraz z Reaperem.. a więc, Gdy ustawiam w Guitar Rigu 4 Asio4All samo to w miarę to gra tylko że trzeszczy, (nawet jak ustawie Treshhold na maxa) jak ustawie M-Audio USB Asio to jest jeszcze gorzej. Co może być przyczyną?? Gitarę mam wpiętą z tyłu w Input Level. Jeszcze próbowałem odpalić to za pomocą Reapera, ale w tym to już nic nie słychać ustawiałem wszystko w Devices... i nic, uzbroiłem ścieżkę do nagrywania i w ogóle nie ma sygnału... Zamieszczam zdjęcia.. czytałem trochę po necie ale bardzo mało jest tego typu problemów... Jak to coś pomoze mam Windowsa 7 64,M-Audio Fast Track + Guitar Rig, REAPER M-Audio Fast Track + Guitar Rig, REAPER M-Audio Fast Track + Guitar Rig, REAPER

Dodano po 5 [minuty]:

Dodam jeszcze że mialem wcześniej karte dźwiękową sound blaster creativa za 30zł! i nie było w ogóle Trzasków, dzwięk był czysty bez zakłóceń, a podobno ten Fast track jest lepszy od kart dźwiękowych...

0 7
  • #5 16 Gru 2013 15:17
    psych07
    Poziom 11  

Gitarę wpinam z tyłu w wejście Guitar/line.

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

Jak zwiększam bufor to mam większe opóźnienie 35ms.. i to słychać jak uderzam w struny..

0
  • #6 16 Gru 2013 16:33
    adambyw
    Moderator Akustyka

Tak. Zwiększenie bufora to większe opóźnienia ale stabilniejsza praca interfejsu. Coś za coś.
    Powinieneś używać odsłuchu bezpośredniego. Ustawia się go w panelu M-audio. Niestety nie ma w tedy możliwości odsłuchu modyfikacji dźwięku przez program.

0
  • #8 17 Gru 2013 16:10
    adambyw
    Moderator Akustyka

Kliknij w zasobniku systemowym lub panelu sterowania na ikonkę M-Audio, pojawi Ci panel coś ten deseń: M-Audio Fast Track + Guitar Rig, REAPER

Po prawej stronie masz suwaki wejść, tam kontrolujesz głośność, pod nimi panoramę - ustaw na środek jak używasz mono i pod nimi masz 2 przyciski OUT i nimi kierujesz sygnał na konkretne wyjścia.

0
  Szukaj w 5mln produktów