Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP270E5E-K07PL - Instalacja Windows 7

pawel4325 13 Gru 2013 23:06 2067 2
  • #1 13 Gru 2013 23:06
    pawel4325
    Poziom 23  

Witam. Otóż Mam laptopa jak w temacie i kumpel poprosił o zainstalowanie Siódemki. Niestety gdy laptop się uruchamia jest komunikat "Preparing automatic repair" potem jest "Diagnosing PC" i potem mignie coś w stylu że albo dysk jest uszkodzony albo coś, nawet aparatem nie jestem w stanie tego uchwycić i od nowa reset. Mam nawet przygotowanego pendrive z boootowalną instalacją Windowsa 7 ale nic to nie daje. W Biosie przestawiłem priorytet to samo. Też nie wiem co jest z tym laptopem bo to nie mój, ale czy da się jakoś pominąć ten komunikat żeby zaczęło instalację z Pendrive ? Dodam że podczas tego jak jest Diagnosing PC widać że laptopa czyta z Pendrive bo mruga jego dioda. Z góry dziękuję za pomoc.

-1 2
  • #2 14 Gru 2013 00:22
    elessar87
    Poziom 33  

Ściągnij i nagraj na płytę Parted Magic. Uruchom z niej komputer. Na pulpicie będziesz miał program do testowania dysku. Wklej na forum loga ze smartem.

1
  • #3 14 Gru 2013 00:26
    pawel4325
    Poziom 23  

Po pewnych próbach udało mi się Ósemkę przywrócić ale wciąż nie mogę uruchomić z Pendrive instalacji Siódemki, chociaż w Biosie przestawiłem i teraz nie wiem czy kupować płytę jak by znowu z jej z jakiegoś powodu nie chciało bootować.

0