Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet i telewizor - Jak uzyskać obraz z tabletu na telewizorze sony bravia

ziuteczek 14 Gru 2013 11:04 7635 3
  • #1 14 Gru 2013 11:04
    ziuteczek
    Poziom 9  

Jak uzyskać obraz z tabletu Overmax SteelCore 10 III 10,1 na ekranie telewizora Sony Bravia W68/50, podłączenie mini hdmi (tablet) hdmi (telewizor) nic nie daje - czarny ekran, natomiast podłączenie przez usb odczytuje jedynie zawartość tabletu. Bardzo proszę o wskazówki. Pozdrawiam serdecznie

1 3
  • #2 14 Gru 2013 17:19
    magi23
    Poziom 20  

Sprawdź w tablecie czy masz aktywne wyjście mini HDMI (włączone)
    Nie mam co prawda tableta takiego jak ty ale w moim też na początku nie wiedziałem.

3
  • Pomocny post
    #3 17 Gru 2013 10:25
    ---trafopowielacz---
    Poziom 23  

Mam overmax steelcore 10+ i miałem taki sam problem. Okazało się że gniazdo miniHDMI w tablecie jest zbyt głęboko osadzone. W takim wypadku można trochę odciąć obudowy gumowej co jest przy wtyczce miniHDMI by głębiej weszła.
    Sprawdź i daj odpowiedź ;)

1
  • #4 18 Gru 2013 10:45
    ziuteczek
    Poziom 9  

---trafopowielacz--- napisał:
    Mam overmax steelcore 10+ i miałem taki sam problem. Okazało się że gniazdo miniHDMI w tablecie jest zbyt głęboko osadzone. W takim wypadku można trochę odciąć obudowy gumowej co jest przy wtyczce miniHDMI by głębiej weszła.
    Sprawdź i daj odpowiedź ;)

Dziękuje serdecznie. Dokładnie tak zrobiłam i wszystko działa idealnie. Mam obraz i dźwięk z tabletu na telewizorze. Jeszcze raz dziękuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam.

1