Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Hormann HSE 2 - co po resecie?

14 Gru 2013 15:51 3048 4
  • Poziom 8  
    Zresetowałem pilot według zaleceń instrukcji. Powodem było chyba nałożenie się kanałów (2 drzwi otwierały się na raz, bądź jedne otwierały a drugie zamykały). Teraz przy każdej próbie zaprogramowania w pilocie świeci się tylko czerwona dioda - wcześniej przy programowaniu było na przemian t.j. raz na niebiesko a raz na czerwono. Bateria wymieniona na nową. Ktoś wie o co chodzi? Napęd do drzwi "Promatic" a cała sytuacja wygląda tak: http://www.youtube.com/watch?v=YfnRVajEAn4
  • Poziom 24  
    Wygląda na to że pilot działa ci na starszym zakresie 868 a nie na nowym bisecur.Zresetuj jeszcze raz .Wyjmij baterię wciśnij i trzymaj przycisk do skasowania i włóż baterię ,powinno pomóc.
  • Poziom 8  
    Według instrukcji ma bisecur. Ale spróbuję.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Jeżeli ten pilot świeci na czerwono to znaczy ze nie działa w systemie bisecur powinien świecić na niebiesko dla tego go zresetuj.
  • Poziom 8  
    No właśnie. W instrukcji nie jest do końca jasno napisane kiedy jest reset a kiedy przeprogramowanie na tylko jedną częstotliwość. Ja trzymałem przycisk do końca więc skutkowało to jednym i drugim. Wystarczyło trzymać tylko do momentu świecenia się diody na niebiesko - tzn. ok. 10 sekund. Problem rozwiązany. Zamykam temat.