Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Focus MK1 1,6 16V 2000r. - Cent. zam.otwiera z kluczyka tylko drzwi kierowc

xxxxx440 14 Gru 2013 16:13 1893 4
  • #1 14 Gru 2013 16:13
    xxxxx440
    Poziom 2  

Witam. Tak jak w temacie. Centralny zamek otwiera się tylko z kluczyka i tylko drzwi kierowcy pozostałe drzwi otwierają się same po około 15 min. Z pilota w ogóle się nie otwierają tylko alarm się załącza. Były podobne tematy ale żaden nie miał takiej postaci. Pilot zdejmując alarm otwiera centralny czasami.... Wielka prosba o pomoc!

0 4
  • #2 14 Gru 2013 20:15
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

sprawdź na gemie na zielonym złączy żółto czarny i biało czarny siłowniki czy pojawia się napięcie na czas ruchu jeżeli tak to sprawdź to samo wewnątrz drzwi na siłownikach (może nie żyją)

0
  • #3 14 Gru 2013 22:11
    xxxxx440
    Poziom 2  

Ok sprawdzę. Zapomniałem dodać że po około 15 min. gdy reszta drzwi samoczynnie się otworzy to później centralny działa, zamyka i otwiera i od środka i kluczykiem. Ale wystarczy że postoi przez noc i dalej to samo. Rano otwierają się tylko drzwi kierowcy a po 15 min. otwiera się reszta i działa centrala normalnie. Przez około 2h po wyjściu z samochodu otwierają się prawidłowo lecz po odstaniu niestety później pojawia się znowu problem. Nowy zakup poprzedni właściciel wspominał że pojawia się problem

1
  • Pomocny post
    #4 15 Gru 2013 12:17
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

otwórz i umyj i wysusz np contactem pcc gem'a w razie konieczności popraw luty

1
  • #5 18 Gru 2013 17:13
    xxxxx440
    Poziom 2  

Dzięki wielkie przeczyściłem, wysuszyłem i na razie wszystko ok. Pozdrawiam...

1