Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford Focus MK1 1,6 16V 2000r. - Cent. zam.otwiera z kluczyka tylko drzwi kierowc

14 Dec 2013 16:13 2139 4
 • Level 8  
  Witam. Tak jak w temacie. Centralny zamek otwiera się tylko z kluczyka i tylko drzwi kierowcy pozostałe drzwi otwierają się same po około 15 min. Z pilota w ogóle się nie otwierają tylko alarm się załącza. Były podobne tematy ale żaden nie miał takiej postaci. Pilot zdejmując alarm otwiera centralny czasami.... Wielka prosba o pomoc!
 • Car alarms specialist
  sprawdź na gemie na zielonym złączy żółto czarny i biało czarny siłowniki czy pojawia się napięcie na czas ruchu jeżeli tak to sprawdź to samo wewnątrz drzwi na siłownikach (może nie żyją)
 • Level 8  
  Ok sprawdzę. Zapomniałem dodać że po około 15 min. gdy reszta drzwi samoczynnie się otworzy to później centralny działa, zamyka i otwiera i od środka i kluczykiem. Ale wystarczy że postoi przez noc i dalej to samo. Rano otwierają się tylko drzwi kierowcy a po 15 min. otwiera się reszta i działa centrala normalnie. Przez około 2h po wyjściu z samochodu otwierają się prawidłowo lecz po odstaniu niestety później pojawia się znowu problem. Nowy zakup poprzedni właściciel wspominał że pojawia się problem
 • Level 8  
  Dzięki wielkie przeczyściłem, wysuszyłem i na razie wszystko ok. Pozdrawiam...