Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzedam programator kuchenki AMICA Exclusive 7c

refasek 14 Gru 2013 17:03 2046 0
  • #1 14 Gru 2013 17:03
    refasek
    Poziom 10  

Jak w temacie. Programator 313/20 13133-002 Diehl kuchni Amica.
    chyba uszkodzony (?) programator od kuchni wolnostojącej z płytą ceramiczna typ AMICA Exclusive 7c.
    Kilka tygodni temu piekarnik zaczął szwankować gdyz programator nie wyłączał grzania mimo ustawionej temperatury i rozgrzewał piekarnik do oporu. Próbowałem sprawdzić czy to przypadkiem nie skleił sie jeden z przekaźników wyjściowych, gdyz objaw mógłby na to wskazywać ale ze względu na brak czasu i doświadczenia dałem sobie spokój i kupiłem żonce nową kuchenkę tym razem indukcyjną. :)
    Programator poza wspomniana usterką działa poprawnie, zegar chodzi bez zarzutu i można ustawić wszystkie parametry, timer i wyłącznik czasowy . Ponoć nie idzie tego ustrojstwa juz nowego kupić albo cena nowego jest horendalnie wysoka (prawie równa cenie kuchenki) więc jeśli komuś chce się bawić to na pewno zaoszczędzi, gdyz jak podejrzewam naprawa będzie drobnostką i troche kasy sie zaoszczędzi. Moja propozycja to 50 zł + przesyłka (poczta: 11 zł)

Programator został tylko wymontowany i NIE BYŁ ROZBIERANY. Nie chciałem czegoś wyłamać więc potencjalny nabywca ma większą pewność co do jego stanu. Mam też do sprzedania resztę tej kuchni czyli praktycznie całość (Płytę ceramiczną, przełączniki, wentylator, czujnik temperatury, czujnik temp. potrawy itp. - wszystko sprawne). Na zyczenie zdjęcia na e-mail. Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 601787022. Pozdrawiam