Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung DVD-V6700 - Przyjmuje kasetę ale zaraz wyrzuca.

kazik500 14 Dec 2013 22:53 1530 4
    kazik500
    Level 12  
    Mój magnetowid przyjmuje kasetę ale zaraz ją wyrzuca pobrałem schemat ale nie mogę go otworzyć może ktoś wyśle mi ponieważ ja straciłem 16 punktów chodzi mi o nastawy mechanizmu z góry dziękuję.
    grubas
    Level 40  
    A co z przełącznikiem funkcji ( wyczyść i nasmaruj ) lub czujnikami?
    kazik500
    Level 12  
    Witam przełącznik funkcji czysty podczas sprawdzania przełącznika wyleciały kółka co naciągają taśmę na głowicę są założone dobrze tylko przy załadowaniu kasety rolka nie dociska taśmy do ośki kapsztanu i dlatego potrzebny rysunek mechanizmu.Schemat pobierałem 2 razy ale nie chce się otworzyć pisze brak voluminu dziękuję i pozdrawiam.
    Wini 230
    Level 23  
    Sprawdź poprawność zamontowania przełącznika funkcji. Jeżeli jest on nieprawidłowo zsynchronizowany z mechaniką mechanizm może pracować w zakresie dwóch funkcji, w ciągu jednej sekwencji przełącznika. Może to skutkować podniesieniem rolki dociskowej w trybie odtwarzania kasety, oraz zbyt wczesnym zatrzymaniem windy przy jej wysuwaniu. To z kolei powoduje że procesor magnetowidu interpretuje sytuację jako ponowne włożenie kasety i natychmiast wciąga ją z powrotem.
    kazik500
    Level 12  
    Witam wymieniony w temacie sprzęt naprawiony, został wymieniony przełącznik funkcji ponieważ czyszczenie nie pomogło obu Panom bardzo dziękuję.