Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CDX-5290 Ciągle działa podświetlenie

24 Mar 2005 21:28 1531 5
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam problem z radiem Sony CDX-5290 po naciśnięciu przycisku off podświetlenie nie gaśnie po wyciągnięci kluczka ze stacyjki dzieje się to samo
    Radio jest zamontowane w Lanosie gdzie wcześniej pracowało seryjne radio daewoo AKF-9595 Czy to jest kwestja podłączenia przewodu poznaczonego w radiu daewoo jako light(illumination) takiego oznaczenia w sony nie znalazłem :/
    Dzieki z góry za wszystkie odpowiedzi
  • Poziom 13  
    W sonym jest przełacznik który umozliwia załaczenie podswietlenia na stałe lub przy właczeniu radia. Nie wiem czy w kazdym, ale te co miałem to miał każdy.
  • Poziom 30  
    Masz na stałe podłączony do 12V przewód ILL lub uszkodzenie w radiu. Czy po ty wyłączeniu radia przycisiem OFF widoczny jest zegarek ?? Jeśli tak to przytrzymaj OFF przez 3 sekundy.
  • Poziom 14  
    Tak po wyłaczeniu radia (przycisk off) na wyświetlaczu pokazuje się zegarek juz poróbowałem przytrzymać go dłuzej lecz nie dało to efektu co do przwodu ILL nie pamiętam aby taki w sony był ale jeszcze sprawdze dzieki za odpowiedzi ;)
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Pod radiem powiniene mieć przełącznik. Przełącz go i zresetuj radio. Zegarek nie powinien się już pojawiać. Jeśli nie masz przełącznika pozostaje podłączenie radia przez stacyjkę. Pozdawiam.
  • Poziom 14  
    Witam iNTELL miał racje znalazłem przełacznik pod radiem.... Problem rozwiazany!!! DZieki serdeczne za pomoc!!!