Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opticum hd 9500 - Po wgraniu softu 1.0.86 nie mogę dograć listy

jureklaguna 15 Gru 2013 17:40 1515 3
  • #1 15 Gru 2013 17:40
    jureklaguna
    Poziom 9  

Witam.Opticum hd 9500 kupiony z softem EDISON dualboot.Wgrałem mu powrotny 1.0.86 poprzez usb no i teraz nie mogę dograć listy.Dane z systemu:Model ID 7101 FAIRY,Wers. Hard YW-HD-STB-1.2,Wersja SOFTware PS:1.0.86,WER.Loadera V 1.3.03.W menu po wciśnięciu instalacja nic się nie dzieje.Po włożeniu pena z listą do usb wyświetla, weryfikacja plików zakończona jednak PVR jest z wykrzyknikiem i aktualizacja z dysku nie jest aktywna.Przez rs kablem nulmodem z przejsciówką,port com zielony,w AVUpgrade veryfi... a na wyświetlaczu tunera U2 i nic się nie dzieje. Z innego kompa kablem rs+rs to samo. Próbowałem wgrać różne softy i żaden nie chce wejść.Na temat JTAGA do tego procesora STi71..w google nic ciekawego nie znalazłem.Czy jest jakiś sposób aby go ożywić?

0 3
  • #2 15 Gru 2013 21:33
    LeDy
    Poziom 43  

jureklaguna napisał:
    Witam.Opticum hd 9500 kupiony z softem EDISON dualboot.Wgrałem mu powrotny 1.0.86 poprzez usb no i teraz nie mogę dograć listy.Dane z systemu:Model ID 7101 FAIRY,Wers. Hard YW-HD-STB-1.2,Wersja SOFTware PS:1.0.86,WER.Loadera V 1.3.03.W menu po wciśnięciu instalacja nic się nie dzieje.Po włożeniu pena z listą do usb wyświetla, weryfikacja plików zakończona jednak PVR jest z wykrzyknikiem i aktualizacja z dysku nie jest aktywna.Przez rs kablem nulmodem z przejsciówką,port com zielony,w AVUpgrade veryfi... a na wyświetlaczu tunera U2 i nic się nie dzieje. Z innego kompa kablem rs+rs to samo. Próbowałem wgrać różne softy i żaden nie chce wejść.Na temat JTAGA do tego procesora STi71..w google nic ciekawego nie znalazłem.Czy jest jakiś sposób aby go ożywić?
    Piszesz, że cię nie rozumiem. Przeskanować "nieba" nie możesz?

0
  • #3 16 Gru 2013 09:15
    jureklaguna
    Poziom 9  

LeDy napisał:
    jureklaguna napisał:
    Piszesz, że cię nie rozumiem. Przeskanować "nieba" nie możesz?

Witam,nie mogę przeskanować nieba,bo tak jak pisałem,po kliknięciu w menu a następnie instalacja nic się nie dzieje,żadnej reakcji,jedynie wyświetlacz potwierdza wybraną funkcje (instalacja),obojętnie czy z pilota czy z panela,a właśnie ta funkcja (symbol talerza sat) otwiera następne podmenu do ustawień satelity i do skanowania nieba.Przypuszczam ze ten plik z softem który wgrałem musiał być uszkodzony,lub to ze go załadowałem przez usb,a nie przez rs-a.

0
  • #4 25 Gru 2013 19:20
    jureklaguna
    Poziom 9  

Witam.Problem został rozwiązany.Port którym był wysyłany soft miał złe ustawienia, ustawiłem tak samo jak w programie AVUpgrade czyli 115200 bps i nowy sofcik sie załadował.
    Temat do zamknięcia.
    Pozdrawiam

0