Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic Viera TX-P50X60E - Opinie

15 Dec 2013 20:03 12189 18
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    pal-secam
    Level 12  
    W plazmach panasonica zawsze są tylko oryginalne firmowe panele panasonica.Panasonic w plazmach nigdy nie montował paneli innych producentów. W modelu X60, 42 i 50 calowym są takie panele MC127TJ6A21 ,MC106TJ6A21.
    Jeśli korzystasz z tunera z wyjściem hdmi to najlepiej ustawić 720p.Jeśli korzystasz z tunera tylko z wyjściem euro to najlepiej ustawić wyjście video w tunerze na rgb.Najlepsza jakość obrazu w trybie rgb.
    User removed account
    User removed account  
    pal-secam
    Level 12  
    Nic się nie stanie.Możesz ustawić na 1080i.
    Jeśli korzystasz z tunera satelitarnego z wyjściem hdmi to ustaw 720p lub 1080i .Jeśli uznasz że jakość obrazu jest lepsza na 1080i to możesz tak zostawić.
    Gdybyś korzystał z tunera satelitarnego tylko z wyjściem euro to najlepiej ustawić wyjście video w tunerze na rgb bo jakość obrazu jest najlepsza.
    User removed account
    User removed account  
    pal-secam
    Level 12  
    Jeśli tuner satelitarny posiada wyjście hdmi to sprawa jest prosta.Ustawiasz w tunerze 720p lub 1080i na kanale hd i obserwujesz czy jest zmiana na plus lub minus.Po konsultacji z inna osoba, która może zauważyć zmiany wybierasz 720p lub 1080i. Zmieniasz kanał z hd na sd i sprawdzasz czy jest różnica .Czy 720p będzie lepsze od 1080i.Trzeba pózniej wybrać kompromis 720p lub 1080i.
    Duże znaczenie ma tez wybrany tryb obrazu w telewizorze.Najczęściej najlepszy jest tryb normalny .Można wyłączyć redukcje szumów w telewizorze wtedy obraz będzie bardziej ostry.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    slawros2014
    Level 2  
    witam.
    czy ten telewizor obsłuży 1080p?
    Sygnał z kamery DVI-D.
    Nie mam obrazu i jie wiem czy coś nie umiemy ustawić czy ten typ z tym sygnałem nie robi.
    User removed account
    User removed account  
    slawros2014
    Level 2  
    no więc właśnie jest problem ze obrazu nie ma w ogóle i nie wiem dlaczego.
    User removed account
    Level 1  
    slawros2014
    Level 2  
    jak pisałem powyżej. Jest kamera, która daje sygnał wyjściowy po DVI-D (fullHD 1080p), na monitorze jednak nie możemy uzyskać obrazu.
    Uprzedzając pytania: kamera, kabel DVID-HDMI - są sprawne.
    Monitor w zasadzie też, tj widać menu więc ma zasilanie.
    User removed account
    Level 1