Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Polo III / Golf 3 - Pompka zamka centralnego 1H0962257D

15 Gru 2013 22:54 3525 9
  • Poziom 34  
    Dzień dobry.

Mam rozwaloną pompkę zamka centralnego o numerze 1H0962257D. Według Etki mogę założyć jedynie jako zamiennik 1H0962257J. Zastanawiałem się, czy pompka bez żadnych końcówek, czyli 1H0962257 będzie działała bezproblemowo.
    Jeżeli ktoś się spotkał z takim problemem, to proszę o dobrą poradę.

Pozdrawiam piachu1994
  • Poziom 20  
    Kiedyś ukradli mi pompkę z golfa 2 założyłem od audi 80 miała takie samo gniazdo zasilające była nieco wieksza ale działała bezproblemowo. Poszukaj w necie była gdzies rozpiska pinów wtyczki myslę że pompki grupy vw seat audi są kompatybilne.
  • Poziom 32  
    Można również założyć byle jaką pompkę i dołożyć do niej sterownik zamka centralnego, do pompki wszystkie sygnały potrzebne dochodzą, nie trzeba żadnych kabli ciągnąć.
  • Poziom 34  
    Dzięki za odpowiedź. Wolę założyć oryginalną pompkę, niż bawić się w sterownik. PRZEME sądze tak samo jak Ty. Tylko nurtuje mnie ta końcówka w numerze. Czym one mogą się różnić.
  • Poziom 32  
    Pompki różnią się innym rozkładem pinów, a więc podejrzewać można że inny sterownik w środku siedzi.
  • Poziom 20  
    A ile pinów ma gniazdo pompki ?
  • Poziom 34  
    Zamontowałem pompkę o numerze 1H0962257E i jest wyśmienicie! Wszystko dziala jak należy, zamyka wszystkie drzwi. Jedyna różnica jaka była to ilość pinów (z koncówką E miała wszystkie 12).

Dziękuję wszystkim za pomoc oraz za okazane chęci. W razie dodatkowych pytań jestem pod e-mailem.
    Wątek zamykam.
    Pozdrawiam piachu1994