Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych

mtsport 16 Gru 2013 12:10 1704 3
  • #1 16 Gru 2013 12:10
    mtsport
    Poziom 2  

zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych
    Witam poszła mi regulacja obrotów w odkurzaczu elektrolux zus 3388. drugie pytanie jakie jest podłączenie kabelków do płytki regulacyjnej bo niestety sąsiad rozłączył mi wtyki i nie wiem w jakiej kolejności to podłączyć. są tam na płytce oznaczenia com1, com2,.......com4.

Dodano po 5 [minuty]:

mój regulator różni sieod tego tylko tym ze posiada wsuwki z drugiej strony płytki? Ale w tej samej kolejności.

0 3
  • #2 17 Gru 2013 00:58
    peter falk
    Specjalista AGD

Wrzuć fotkę od strony druku - nie chciałbym wprowadzić w bład.

mtsport napisał:
    Witam poszła mi regulacja obrotów w odkurzaczu elektrolux zus 3388

No i... :?:

1
  • #3 18 Gru 2013 11:42
    mtsport
    Poziom 2  

Witam. dopiero zrobiłem te fotki. tak podłączyłem ale coś źle albo coś z płytką źle bo niestety brak obrotów maksymalnych i niskich. chodzi tylko jak ma jakieś średnie obroty ustawione na suwaku. Co może być odpowiedzialne za regulacje obrotów. Czy ten triak czy coś innego? zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych zus 3388 elektrolux brak regulacji obrotów nie ma maxymalnych

0