Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoklaw TANCY - bład np=02

16 Gru 2013 16:36 2685 4
  • Poziom 1  
    witajcie:)

Ja co prawda zupełnie sie na tym nie znam, ale moze ktos mi doradzi co mam zrobic?
    Kupiłam autoklaw TANCY z 3 msce temu, włączyłam go kilka dni temu i pojawił mi sie błąd 02 = co według mojej instrukcji zanczy Przegrzanie powierzchni komory głównej.
    Serwis telefonicznie kazał mi autoklaw podpac do gniazdka ( był wpity w listwe), właczyc -wyłaczyc i właczyc sterylizacje. W autoklawie cisnienis spada, temparatura 20stopni, a po 3 minutach sie wylancza- nie dochodzi do sterylizacji. Blad jest wyswietlany cały czas.
    Pytam Panow co zrobic, bo obawiam sie ze firma serwisowa bedzie mnie tak zwodziła cąły czas. (kontakt z nimi tylko przez formularz kontaktowy- a oni oddzwaniaja po 2-3 dniach).
    Czy da sie cos z nim zrobic? Czy go odesłać im?
    Bede wdzieczna za porade.
  • Moderator Sprzęt Medyczny
    Prawdopodobnie zadziałało zabezpieczenie termiczne poszukaj go na obudowie autoklawu i po prostu go włącz. Taki guzik, przycisk najczęściej schowany pod plastikową czarną nakrętką przypominającą naparstek. Nie znam tego autoklawu więc nie wskażę gdzie go możesz znaleźć. Ale jak porobisz zdjęcia to sprawę ułatwisz.
  • Poziom 13  
    Na marginesie, co to za autoklaw? Wujek Google mówi mi, że nie zna takowego
    Mnie się nie pytaj tez nic nie znalazłem. Pewnie wirtualny bo zdjęć się nie mogę doczekać :-).
    Chińskie badziewie wujek google w końcu coś znalazł.