Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amica AWM 712 D - Kody i reset pralki.

marioh08 16 Dec 2013 21:51 9267 2
    marioh08
    Level 2  
    Witam.
    Mam problem dotyczący pralki Amica AWM 712 D.Na wyświetlaczu pojawił się błąd E40 a teraz E11. Chciałbym się dowiedzieć co one oznaczają i jak je skasować.Pralka ma ponad 2 lata .Dzwoniłem do serwisu amica i chciałem żeby mi powiedzieli jak kasować błędy i co one oznaczają podany przez nich reset poprzez wciśnięcie przycisku start na 10 sek nie działa.Dlatego koledzy liczę na waszą pomoc.Dodam że nie ma możliwości uruchomienia pralki,po przekręceniu pokrętła od razu wywala E11 a wcześniej było E40. Doszedłem że przepalona jest grzałka.Jeżeli wiedział bym jak skasować błędy to uruchomił bym pralkę. Jednak myślę że uszkodzona może być elektronika ponieważ podczas ostatniego prania po jego zakończeniu nie można było otworzyć drzwiczek po przestawieniu pokrętła na 0 i na program na chwilę blokada puściła i z komory pralki wydobył się dym i spalenizna. Po ponownym zamknięciu drzwi blokada nie chciała puścić. Wygląda na to że podczas wirowania grzałka pracowała. Z góry dziękuję i proszę o podpowiedzi.Pozdrawiam.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Qiubiac
    Level 18  
    Dołączam się do prośby. Nie zajmuję się AGD więc to nie mój konik
    Qiubiac
    Level 18  
    Odetkanie pompki, wyczyszczenie mikroswitcha.
    Reset 10 sek z naciśniętym przyciskiem START.

Pralka działa!