Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S3 mini, nie zarejestrowano w sieci

16 Gru 2013 22:08 10860 6
  • Poziom 12  
    Witam, mam mały problem z Samsungiem Galaxy s3 mini. Niestety nie znam się na tych urządzeniach dlatego swoje pytanie kieruję tutaj. Problem polega na tym, że po włożeniu karty sim wyskakuje informacja tylko połączenia alarmowe. A gdy próbuję wybrać sieć ręcznie wyskakuje informacja "nie zarejestrowano w sieci" Imei się zgadza, simlocka nie posiada, twardy reset był robiony i dalej jest to samo. Nie mam już pomysłów na ten telefon więc chciałbym uzyskać informacje czy jest możliwość domowej naprawy czy tylko zostaje serwis. Dodam, że nie wiem dlaczego tak się dzieje z telefonem, na pewno nie jest to wina zasięgu.
  • Poziom 10  
    a moze starego typu karta?
  • Poziom 12  
    Nie mam pojęcia czy był znaleziony czy pierwszy właściciel. Karta nowego typu. Jest jakaś możliwość naprawienia w jakiś sposób tego?
  • Poziom 9  
    Albo karta Sim uszkodzona, albo gniazdo karty Sim. Próbowaleś włożyć inną kartę do telefonu?
  • Poziom 12  
    Tak, próbowałem wkładać nową kartę lecz nie przynosi to żadnego rozwiązania. Może jakimś programem usunąć androida i postawić nowego?
  • Poziom 31  
    rozekczek napisał:
    Tak, próbowałem wkładać nową kartę lecz nie przynosi to żadnego rozwiązania. Może jakimś programem usunąć androida i postawić nowego?

Raczej nic to nie da tel albo zablokowany albo uszkodzone hw. Usterka softowa w tym tel jest rzadko spotykana.