Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prędkość skaczący, ping skaczący - Internet radiowy

matiii63 17 Gru 2013 16:15 2187 0
    matiii63
    Poziom 2  
    Witam
    Od pewnego czasu mam problem z moim internetem (radiówka). Otóż ping potrafi chwile bujać się w granicy 35-50 a chwilę później np. 400,300,600 i gubi pakiety. Admin mówi, że wszystko powinno śmigać. Niby to ściąga z prędkością jaka jest w umowie, ale co z tego jak ping wysoki. Nadajnik jest jakieś 400m od anteny, widać ją gołym okiem. Nadajnik jest przymocowany kawałek od komina domowego- dymy mogłyby zasłonić i przez to skaczący ping? Jeszcze przypuszczenie, że antena już zepsuta i nie odbiera jak powinna- ma jakieś 2-3 lata. Na komputrze, telefonie, laptopie sprawdzałem i wszędzie jest ten problem. Ping do bramy 2-4ms.
    Link do testów:
    PING SKACZĄCY: Prędkość skaczący, ping skaczący - Internet radiowy
    Test prędkości: Prędkość skaczący, ping skaczący - Internet radiowy
    Na tym wykresie widać na początku, że prędkość się buja później się unormował na chwile wiec wyłączyłem pobieranie i szybko zmierzyłem pingi i były w porządku zaraz znów wrócił do normy czyli wolniej niż żółw.
    Nie wiem czy to jest wina operatora czy też jakiejś przeszkody na drodze antena- nadajnik.

Proszę poprawić post i wkleić zdjęcia wg tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [DriverMSG]
  • flexghzflexghz