Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] laserowe urządzenie wielofunkcyjne do domu - możliwie najtańsze

zajecc 17 Dec 2013 20:13 1545 4
 • #1
  zajecc
  Level 9  
  Witam!

  Właśnie przyszedł kres na moją drukarkę HP 1300, jej naprawa jest nieopłacalna, postanowiłem zakupić laserowe urządzenie wielofunkcyjne i teraz tak: mam ograniczony budżet, przeszperałem internet w poszukiwaniu jakiegoś urządzenia które będzie miało opcje drukowania bez kabli (wi-fi, bluetooth) i będzie miało druk laserowy (bywa że korzystam z drukarki po kilka dni pod rzad drukując po set stron a czasem drukarka stoi tygodniami więc atrament odpada-wyschnie)  Nie znalazłem urządzenia które nadawałoby się do domu, same wielkie bryły. Czy widzieliście laserowe urządzenie wielofunkcyjne, czarno biały druk z wi-fi które nadaje się wyglądem i wielkością do mieszkania i nie ma zawrotnych cen ?

  sam znalazłem Samsung SCX 3400 ale jest na USB
  oraz
  SCX 3405 - ma wi-fi ale czy jest może coś podobnego?


  PS: jestem nastawiony na laser ponieważ, tak jak w/w bywa że drukarka jest przez dłuższy czas nieużywana, czy urządzenia takie jak Brother DCP-J315W itp po nieużytkowaniu np 2 - 3 tygodni mają problem z zaschniętym tuszem ?
 • #2
  User removed account
  Level 1  
 • #3
  copyman
  Photocopiers specialist
  Jeżeli nie musi być wi-fi to polecam HP LJ M1132mfp. Małe, ciche , szybkie i tanie w eksploatacji.

  C.
 • #4
  zajecc
  Level 9  
  Miejsca mam właśnie niewiele, dlatego możliwe małe urządzenie staram się znaleźć. Mam obawy do atramentówek raz w życiu miałem jakiegoś HP ale to było z 10 lat temu i pamiętam problem jaki był z tuszami, zasychaniem itp. Możliwe że coś się zmieniło na przestrzeni lat, jeżeli wystarczy przedrukować coś raz na tydzień czy dwa, żeby utrzymać w d. stanie atramentówkę to zainteresuję się właśnie taką, tego typu urządzeń jest stanowczo więcej.

  Swoją drogą, dziwne że we współczesnych czasach nie ma sporego wyboru laserowych urządzeń wielofunkcyjnych w cenie do 500zł takie typowo domowo biurkowe małe urządzenia.
 • #5
  User removed account
  Level 1