Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naczepa Knorr Tebs ES2053 - Schemat podłączeń

17 Gru 2013 21:14 4410 6
  • Poziom 20  
    Witam potrzebuje dokładny schemat do modulatora naczepy i jego osprzętu głównie elektryczny ale było by dobrze jak by i była pneumatyka.
    KNORR TEBS
    ES2053
    II39782
    042130415520064
    03r
    Takie inf. jest na tabliczce, dodam że posiada oś podnoszoną z elektrozaworu, naczepa jest przerabiana osie,rama, zabudowa no i system hamulcowy wszystko z innej parafii.
    Proszę o wszelkie informacje dotyczące konfiguracji i podłączeń z góry dziękuje.
  • Poziom 20  
    No tak testerem masz racje, wszystko w rozsypce na razie ale dzięki za informacje na pewno się przydadzą, jeszcze nie diagnozowałem modulatora brak instalacji ale lada dzień to zrobie.
  • Poziom 20  
    Witam chciałem troszkę odświeżyć temat wszystko udało się do kupy złożyć ebs działa jest problem z osią podnoszoną. Chciał bym aby sie uruchamiała po przekroczeniu 10 km/h i z ładunkiem do 50% jak to zaprogramować jaltestem czyli jakie aux itd.
  • Poziom 20  
    Albo jak by była możliwość to cały opis parametrów po podanych numerach może programowo coś leży
  • Poziom 26  
    O ile dobrze pamiętam to KNORR nie dopuszcza zmiany jakichkolwiek parametrów bez PINu producenta i oryginalnego programu. Jakiej marki to naczepa? Jeśli Schmitz to może mógłbym pomóc
  • Poziom 20  
    Witam ponownie temat opanowany, oś się podnosi problem był z nie działającym wyjściem przepiąłem do drugiego wolnego aux i przeprogramowałem. Oś się podnosi a po osiągnięciu 40% ładunku opuszcza się, nie potrzeba żadnego pinu da się zmieniać ustawienia modulatora EBS.