Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie mikrofonów bezprzewodowych do miksera

18 Gru 2013 00:42 2457 6
  • Poziom 12  
    Witam, posiadam mikser reloop rmx40usb Link i zakupiłem ostatnio zestaw mikrofonów bezprzewodowych AKG wms 40 mini 2 dual vocal set Link.
    Mam teraz problem jak podłączyć ten zestaw mikrofonów do w/w miksera.

Proszę o podpowiedź, jakich przewodów muszę użyć, aby wszystko ze sobą połączyć?
    Z mikrofonów bezprzewodowych mają korzystać dwie wokalistki oraz czasem ludzie podczas zabaw karaoke.

Ps.
    Jeden mikrofon, który posiadałem już wcześniej mam podłączony przewodem XLR bezpośrednio do wejścia MIC miksera i używam go dla siebie, dodatkowo używam czterech kanałów w tym mikserze do miksowania (wejścia Line (Cinch)).
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Czyli jedynym sposobem, żeby to połączyć jest kupienie drugiego miksera, który ma wejście na dwa mikrofony i dopiero wtedy będzie to działać? Samymi kablami tego nie podłącze?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    Trochę droższym, ale na pewno lepszym rozwiązaniem jest kupno niedużego miksera. Do miksera wepniesz sygnał z mikrofonów bezprzewodowych i sygnał z miksera dj, będziesz miał nad wszystkim lepszą kontrolę i pozwoli to na rozbudowę w przyszłości.
  • Poziom 12  
    Przeanalizowałem za i przeciw i wyszło mi, że najlepszym rozwiązaniem będzie jednak zakup drugiego miksera. Jakoś nie przemawiają do mnie przejściówki z kabli, choć nie twierdzę, że by nie działały. Przykładowo, gdy taki przewodów uszkodził by mi się podczas transportu, to miałbym problem na imprezie murowany ;/ (Lutownicy nie wożę w case ;P ) A do tego nie chce dopuścić. Zresztą sprzętu nigdy za wiele więc drugi mikser na pewno się przyda ;) Teraz tylko pozostaje wybrać jakiś odpowiedni model. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc ;)