Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox HurtonEltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung ue46f6770 - jak odtwarzać filmy w dvd przez laptopa ?

bul01 18 Dec 2013 09:37 3732 3
    bul01
    Level 9  
    Witam
    Jestem posiadaczem tv Samsung UE46F6770 i nie udało mi się go skonfigurować żeby odtwarzać filmy z płyt dvd poprzez laptopa (też Samsunga).
    Skonfigurowałem sieć. Mogę na tv odtwarzać pliki zapisane na dyskach w odpowiednio udostępnionych folderach ale nie wsadzone w napęd dvd.
    Na tv mogę włączyć opcję screen monitoring i tv prosi wtedy o uruchomienia na urządzeniu Samsung all share cast.
    Jak to zrobić ? Żeby na tv oglądać filmy z płyt odtwarzanych na kompie.
    Z góry dziękuję za pomoc
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    grubs
    Level 32  
    Nie wydaje mi się żeby to było możliwe. Prawdopodobnie do tego należy dokupić samsung share cast dongle albocast hub i nawet wtedy nie wiem czy by to działało z laptopem bo raczej jest to dedykowane do telefonów samsung galaxy.
    Najlepiej zadzwoń na infolinię i tam się dopytaj co i jak.
    Podejrzewam że pozostaje połączenie laptopa z tv kablem bądź odtwarzanie przez pendriva.
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    bul01
    Level 9  
    Zrobiłem tak jak kolega poradził -zadzwoniłem na infolinię. I niestety tylko połączenie przez kabel hdmi wchodzi w grę. Nie ma możliwości odtwarzania płyt dvd i połączenie bezprzewodowe.
    JezolTheBest
    Level 11  
    Ja zgrałem cały film z DVD na dysk i dodałem do udostępnionego folderu. Wizja działa natomiast nie mogę poradzić sobie z dźwiękiem. Film się odtwarza lecz zamiast fonii słychać jednostajny "szum".