Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pralka elektrolux - jaka rezystancja tacho do silnika acc 20584.024

pati123456 18 Dec 2013 19:43 2502 2
    pati123456
    Level 2  
    Witam, jaka powinna być rezystancja to wyżej wymienionego silnika pralki. Stare tacho bez przejścia ale mam 2 co pokazuje 136 a z tego co wyczytałem to powinienem wsadzić tacho z rezystancją ok 180. Czy jeżeli włożę to które mam czyli 136 to czy coś się stanie. Przeszukałem wszystkie wątki ale takiego nie znalazłem. Dziękuje z góry za odpowiedź.

Znalazłem tylko informacje że silnik acc 20584.514 powinien mieć 180 więc nie wiem czy mogę do tego włożyć tacho (takie akurat posiadam) o mniejszej rezystencji 136 czy szukać inne

Dodano po 43 [minuty]:

nikt z kolegów nie wie:cry: :cry:
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    pati123456
    Level 2  
    No serdeczne dzięki kolego bo mętlik mi zrobił inny elektronik coś pitolił że jak wsadzę z mniejszą rezystancją to będzie oszukiwała pralka na obrotach źle zczytywać itd napięcie inne itp dlatego wolałem zapytać żeby czegoś nie spalić.

Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

No witam ponownie i odświeżam temat wszystko w porządku po podmianie cewki ale wydaje mi się że pralka podczas cyklu pracy pracuje jakby ospalej tzn wolniej kręci bębnem podczas cyklu prania czy to przez niższą rezystencje czy tylko takie moje wrażenie.

Dodano po 51 [minuty]:

i na początku słabo staruje jakby mocy nie miała wystarczającej w skrócie uuuwuuuwwwuu