Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG GT-S5610 nie działają przyciski

18 Gru 2013 19:13 6768 7
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z telefonem takim jak w opisie i bardzo prosze znających sie w tym temacie o POMOC.telefon sie normalnie włączy i wyłączy ale nie działają żadne przyciski tylko ten od włączenia ..telefon funkcjonował normalnie i nagle coś takiego....Prosze o pomoc jesli ktoś wie co mu dolega..
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 13  
    Ja to jak zawsze pierwsze od czego bym zaczął to od zmiany oprogramowania, Tobie też tak bym radził :) A nie upadł Ci? Być może tasiemka Ci się przerwała od klawiatury.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 10  
    Upadł juz pare razu ale to wcześniej było..oprogramowania? to da sie do niego wgrać oprogramowanie samemu w domu ??i tam jest tasma razem z wyswietlaczem tak ze by chyba cały wyswietlacz zmieniać..
  • Poziom 25  
    Z tego co pamiętam s5610 nie ma tasiemki odczepianej na klawiaturze tylko klawiatura jest klejona na płycie -> http://magboss.pl/folia-klawiatury-samsung-s5610-%28oryginalna%29,a,pl,30320.html

Zaraz jeszcze w serwisówce sprawdzę. Softa w domu bez sprawnej klawiatury chyba nie wgrasz (trzeba wprowadzić w tryb download przyciskami), ale możesz próbować. Na elektrodzie już powinien być opis jak to zrobić.

Najlepiej rozbierz telefon i wyczyść płytę główną.

Dodano po 10 [minuty]:

No tak, płytka klawiatury jest przyklejana, więc wszystkie ścieżki idą po płycie głównej. Jeśli nie działają wszystkie klawisze, to znaczy, że albo uwalone ścieżki, albo układ.
  • Poziom 1  
    Witam,
    Nie zakładając nowego tematu odświeżę ten.
    Mam z S5610 ten sam problem z kilkoma różnicami:
    1. Nie działaj mi klawisze w dwóch dolnych rzędach 7 8 9 # 0 *
    2. jak mam go odblokować :/ ustawiona automatyczna blokada tel.
    Nie wiem co się z nim stało, dostałem go.
    Dzięki za odpowiedź
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem w Telefonie działa wszystko oprócz 2 dolnych rzędów klawiatury 7 8 9 i * 0 # i co to za Układy cewki L201 L202 czy one maja coś z tym wspólnego...
  • Poziom 9  
    szczoteczka + alkohol izopropylowy czesto pomaga.
  • Poziom 18  
    U mnie pomogło wygrzanie układu zd300, potem juz tylko procesor...