Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co wybrać? Tonsil Maestro S czy Maestro II180 + Amplituner.

bbarthez 19 Gru 2013 17:36 915 0
  • #1 19 Gru 2013 17:36
    bbarthez
    Poziom 2  

Witam,

Czytam posty już drugi dzień i nadal brakuje mi informacji.
    Nie mogę się zdecydować nad zakupem kolumn. W grę wchodzą modele wymienione w temacie.
    Patrząc na specyfikację techniczną obu modeli można zauważyć, że praktycznie niczym się nie różnią, a jednak są to odmienne modele i w różnych cenach. O co chodzi pytam się.
    Co za tym idzie nie wiem jakie są plusy, a jakie minusy owych modeli.
    Nie wiem jaka jest różnica w umieszczeniu głośnika wys. tonowego pomiędzy głośnikiem nisko, a średnio tonowym tak jak to jest w modelu II180. Dodam, że nie mam możliwości odsłuchu różnych modeli.

Chciałbym się dowiedzieć w czym diabeł tkwi stąd do was prośba o przybliżenie mi tego.

Wybór kolumn jest moim pierwszym dylematem. Drugi dylemat to wybór amplitunera.
    Nie mam pojęcia który byłby lepszy do pokoju o metrażu około 18m3- Stereo czy 5.1? Jeśli polecicie mi 5.1 to zbiegiem czasu skompletuję wszystkie kolumny.

Sprzęt służyłby do słuchania prawie każdego rodzaju muzyki z różnych źródeł - 50%, oglądaniu filmów - 40%, czy też do gier - 10%.

Na sam amplituner gotów jestem przeznaczyć ok. 1200zł. Interesuje mnie tylko nowy sprzęt.

Proszę o informację i typy amplitunerów które według was zasługują na uwagę.

Dziękuję i pozdrawiam.

0 0