Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy mini 2 - po wymianie dotyku i próbie włączenia mignie i gaśnie

DR_Evolutio 19 Gru 2013 18:01 1395 0
  • #1 19 Gru 2013 18:01
    DR_Evolutio
    Poziom 2  

Witam samsung jest po wymianie dotyku kupiłem już takiego miał być uszkodzony wyświetlacz, lecz przy próbie włączenia raz migną dosłownie ledwo zauważyłem i było słychać dźwięki odpalania następnie podświetlało klawisze na dole, po sprawdzeniu go na innej baterii niezbyt silnej(chyba tylko na sztukę) też mrugną i zauważyłem trójkąt na środku wyświetlacza i już nie było słychać dźwięków, teraz przy próbie włączenia an oryginalnej baterii też nie słyszę dźwięków ale ale mruga nie czasami przy próbie włączenia...
    Oki przed chwilą sprawdziłem na starej baterii nie reagował włożyłem tą drugą równie dobitą i odpaliłem fona mrugną mocniej i zobaczyłem na wyświetlaczu obraz ale strasznie ciemny że nawet w pokoju bez światła ledwo cokolwiek widać, reaguje na klawisze fizyczne na dotyk nie, ekran wyświetla wszystko bez bugów ale strasznie ciemno i pierwsze mrugnięcie jest silniejsze, włożyłem oryginalną baterie(robię całe operacje pod ładowarką) i przy próbie odpalenia mrugną i zobaczyłem na wyświetlaczu ciemny obraz bateria z wykrzyknikiem wiec bateria do wymiany na 100%, przy włożeniu drugiej baterii tej dobitej po przechylaniu fona i delikatnym ściskaniu obudowy w różnych miejscach raz mocniej było widać obraz raz słabiej ale generalnie brak podświetlenia prawie całkowity ;/ dotyk nowy nie reaguje, telefon nie wygląda na zalany od strony baterii myślę że trzeba było by go rozkręcić itp moje pytanie czy poprzedni serwisant mógł uszkodzić linie zasilające wyświetlacz czy prędzej będzie to uszkodzenie jakiegoś układu ? i zastanawia mnie czemu dotyk nie reaguje... oraz czy te problemy z wyświetlaczem mogą być z winy słabych baterii (podejrzewam zalanie ale wolę posłuchać oceny kogoś kto ma styczność z tym na co dzień)

0 0
  • MagBoss