Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa C - Migająca kontrolka oleju

19 Gru 2013 19:42 2424 3
  • Poziom 7  
    Witam, mam pytanie może ktoś mi nieco doradzi, mam Corsę C 1.2 2003r. ostatnio zauważyłem że gdy silnik zagrzeje mi się tak do 90 stopni aż włączy się wentylator, na wolnych obrotach zaczyna migać mi kontrolka oleju, oczywiście już wyczytałem najwięcej opinii na forach że prawdopodobnie pompa oleju, ale zanim zacznę coś działać chciałbym poznać opinie innych czy aby to na pewno pompa oleju i czy można w jakoś sposób to sprawdzić lub w ogóle na własną rękę znaleźć przyczynę. Dzięki z góry z każdą sugestię.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Manometr. On ci prawdę powie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wszyscy wiemy że oczekujesz najtańszej opcji i rad typu zmień olej i filtr. Ale już wyżej padła odpowiedź.
  • Poziom 7  
    Z pewnością macie rację i prawdopodobnie będę musiał to w końcu zrobić ale to prawda że liczyłem na pewne sugestie od mechanika który zna domowy sposób weryfikacji problemu ,mieszkam w UK i aby znaleźć dobrego i niedrogiego fachowca nie jest łatwo tym bardziej że naprawy oscylują na progu opłacalności to znaczy przy samochodzie Corsa C niewielka naprawa kosztuje 1/3 auta ale chyba wyjścia nie będzie :cry: