Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka bosch srs45t52eu/01 nie konczy mycia, na wskazniku 1 minuta

19 Gru 2013 20:54 4713 4
  • Poziom 9  
    Zmywarka bosch srs45t52eu/01 wypompowała mi wodę, ale kiedy na wskaźniku była 1 minuta do końca, mieliła pompą bez końca. Wyczyściłem dno zmywarki odkręcając plastikowe zabezpieczenie wirnika, rzeczywiście były pestki po cytrynie. Puściłem program od nowa i przeszło wszystko. Przy kolejnym razie znowu zatrzymała się na 1 minute przed końcem. Cały czas słychać pompę. Zdjąłem lewy bok, ale nie widać tam na tacce wody, pływak styropianowy stoi na tacce. Temperatura w zmywarce po otwarciu dziwnie niska, nie tak gorąca, żeby para wychodziła. Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź. Z góry dziękuję.
  • Poziom 2  
    Ja miałem podobny objaw w pralce odpływ był przytkany a drugim razem pompa wysiadała.
  • Specjalista AGD
    Ja dzisiaj też miałem podobny problem i okazało się że zmywarka nabierała za mało wody przez co nie włączała się grzałka i nie kończyła programu, rzecz charakterystyczna w czasie nabierania wody też mą wypompowywała (dlatego w zmywarce było jej za mało) i był cały płaszcz wodny do czyszczenia.
  • Poziom 9  
    Zrobiłem reset, i raz jeszcze puściłem mycie przeszło normalnie. Niestety przy kolejnym razie znowu kreci pompą, na wskaźniku 1, ale po otwarciu temperatura nie jest zbyt wysoka, nie leci para jak zwykle, tak jakby nie dogrzewała. Czy to może być problem z grzałką ?
  • Poziom 9  
    Troche to trwalo, ale wreszcie zrobilem.
    Nic nowego nie wniose. Wyczyscilem caly plaszcz wodny + szczegolnie dokladnie
    plywak i krotka rure karbowna laczaca ze zbiornikiem zmywarki. Po wyczyszczeniu konieczny jest reset. Pralka chodzi ok. Zamykam temat, dziekuje forumowiczom za pomoc.