Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama Hormann rocznik 2002 - pilot hse2

20 Gru 2013 07:54 1191 1
  • Poziom 1  
    Witam,
    wczoraj upadł mi pilot do bramy garażowej (segmentowej firmy hormann z napędem z odbiornikiem zewnętrznym z 2002 roku). Następnie próbowałem zaprogramować go od drugiego ale chyba zrobiłem coś nie tak bo teraz dwa nie działają. Od tego czasu nie mogę zamykać bramy żadnym z pilotów. W jaki sposób mogę go na nowo synchronizować z odbiornikiem. Odbiornik, który również był w zestawie firmy hormann wisi pod napędem (niebieski z czerwonym przyciskiem i diodą). Na napędzie mam przycisk góra, dół oraz prg. Pilot hse2 niebieski dwukanałowy.
    Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Proszę o zachowywanie zasad poprawnej polszczyzny i właściwej pisowni jednostek, symboli i nazw technicznych. Wielkość liter ma znaczenie!
  • specjalista -automatyka bramowa
    Tu masz chyba wystarczające dane (zwłaszcza posty kolegi Yarpen86):

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2560141.html

Wygląda na to że ten uszkodzony był "matką". Wyresetuj wszystkie piloty i dopisz ten dobry bezpośrednio do odbiornika (w w/w poście wszystko jest) a ten uszkodzony spróbuj dopiero wtedy od niego skopiować.
    Z drugiej strony jak pilot po upadku przestał działać to możliwe że jest już definitywnie martwy (utrząśnięty rezonator) ......