Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kyocera FS 3820 - druk na połowie kartki,

20 Gru 2013 09:55 1362 7
 • Poziom 7  
  Witam pisałem już o tym problemie ale chyba za mało bo wyrzucili mi pytanie do kosza,spróbuję jeszcze raz.drukarka jest podobno po remoncie.dobrze drukuje na połowie użytku natomiast na drugiej źle oraz robi jakby przebicie druku dodatkowo w innym miejscu.problem dotyczy kartek z papieru kredowego,gramatura ok.100 ale także zwykłego papieru.na kilu kartkach grubszego papieru nie było tego problemu.
  w załączniku skan formatki na której robię dodruk z pokazanym problemem.wiem ,że kreda jest śliska ale robię to samo na drukarce HP 5000 i nie ma problemu.
  pozdrawiam.macieksan
 • Poziom 27  
  Powinieneś określić drukarce rodzaj, grubość papieru. Drukarka źle utrwala toner, nie wtapia go w kartkę i przenosi obraz co obrót wałka grzejnego.
 • Poziom 7  
  Wydaje mi się ,że wszystko jest określone dobrze kłopot jakiś jest bo na połowie kartki dobrze utrwala i nie przebija a na drugiej nie.
 • Poziom 27  
  Jeśli jest nierównomierne utrwalanie między stronami to znaczy że może być nierówny docisk wałków utrwalających. Albo jest coś źle złożone albo zużyte, powinien to zobaczyć jakiś serwis i określić przyczynę.
 • Poziom 7  
  Próbuję zasięgnąć opinii ludzi mądrzejszych na pewno ode mnie ale i chyba od człowieka w serwisie ponieważ bujam się z tą drukarką do serwisu już z miesiąc,
  w serwisie pokazuje mi wydruk testowy który jest ok a po przyjeździe i podłączeniu do komputera drukuje jak na załączniku
 • Poziom 7  
  Poprawiłem ale nie wiem czy śmiać się czy płakać
 • Poziom 7  
  Przepraszam Cię ale to było do moderatora,zablokował mnie bo pisałem zdania z małej litery

  Dodano po 1 [minuty]:

  Drukarka znowu jest w serwisie zobaczymy czy teraz ją naprawią