Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Clio III ph 2 - radio, brak wyświetlacza

celek11 20 Dec 2013 10:23 15198 9
    celek11
    Level 2  
    Czy we wszystkich Clio 3 ph2 są wyświetlacze na środku deski rozdzielczej? Mam okazję kupić właśnie takie Clio i na środku nie ma żadnego wyświetlacza. Jest tylko pomiędzy licznikami. Czy komunikaty z radia są właśnie wyświetlane na tym wyświetlaczu pomiędzy licznikami? Wygląda to tak jak na zdjęciu w ogłoszeniu poniżej, jednak w samochodzie, który chcę kupić jest radio oryginalne.

[url=]http://fhubik.otomoto.pl/renault-clio-C30975483.html[/url]
    elemen_th
    Level 29  
    Wyświetlacz do radia jest w centralnej części konsoli, na samej gorze nad nawiewami.
    milejow
    Level 43  
    Jak nie ma wyświetlacza to radio wsadzone na sztukę, zegary nie wyświetlają informacji z radia.
    celek11
    Level 2  
    Deska w moim Clio wygląda tak:
    Czy istnieje możliwość zamontowania wyświetlacza na środku do tego radia które mam?
    Czy to radio w ogóle może działać bez wyświetlacza na górze czy zostało tylko tak wstawione dla ściemy?
    Po wyjęciu okazało się, że kabel od anteny też nie pasuje do gniazda w radiu. Czy są do tego jakieś przejściówki?
    milejow
    Level 43  
    Można wsadzić wyświetlacz ale musi być odpowiedni do wersji radia(inny do tuner list, jeszcze inny do update list) Musisz też sprawdzić czy masz wiązkę łączącą wyświetlacz z radiem(przy radiu żółta.kwadratowa kostka mini iso, przy wyświetlaczu prostokątna chyba koloru czarnego)
    Możesz też za niewielkie pieniądze kupić radyjko renówkowskie z wbudowanym wyświetlaczem, na serwisach aukcyjnych do zdobycia bez problemu. Następna opcja to zakup jednostki markowej niefabrycznej-możliwości masz sporo.
    celek11
    Level 2  
    Rozkręciłem deskę i znalazłem w miejscu wyświetlacza dwie kostki. Jedna jest podłączona do kontrolki pasów a druga jest wpięta do ślepego gniazda. Czy ona jest przeznaczona do podłączenia wyświetlacza? Jeśli tak to jaki wyświetlacz do niej pasuje?

Renault Clio III ph 2 - radio, brak wyświetlacza Renault Clio III ph 2 - radio, brak wyświetlacza Renault Clio III ph 2 - radio, brak wyświetlacza
    W miejscu radia znalazłem taki oto kabel. Czy on jest właśnie połączony z tym od wyświetlacza? Jakie radio do niego pasuje ponieważ to, które teraz posiadam ma inną mniejszą kostkę.
    A kabel od anteny wygląda tak:

• Helpful post
    milejow
    Level 43  
    Radio Tuner List a wyświetlacz AFFA2 .
    mr_maxi
    Level 1  
    Czy udało ci się podpiąć to radio
    nieznajomy7
    Level 11  
    Może ktoś z kolegów podpowie ? Mam radio update list w clio III z 2006r wyświetlacz taki mały na forach piszą że to AFFA2 oprócz radia pokazuje godzinę i temperaturę zewnętrzną. Wyświetlacz słabo świeci i literki zanikają czy jest możliwość założenia bez przeróbek chyba AFFA3 (ten taki jak by na wysokość większy) i czy daszek od starego pasuje ?
    Albo czy można do tego mojego radia podłączyć wyświetlacz kolorowy od navi (na nawigacji mi nie zależy mam dobrą zewnętrzną) chodzi o radio , godzinę i temperaturę
    User removed account
    User removed account