Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC FLY SF SEQUENT po przelaczeniu na gaz gasnie

20 Gru 2013 13:19 3804 5
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich forumowiczów , zwracam się z pomocą ustalenia usterki w mojej instalacji lpg BRC FLY SF SEQUENT , problem wygląda następująco auto czasami podczas jazdy szarpało na gazie w czasie jazdy , na biegu jałowym czasami gasło , pewnego razu auto już nie chciało w ogóle chodzić na gazie po przełączaniu w trakcie jazdy od razu gasło to samo działo się na biegu jałowym, auto było w servisie wymieniono filtr czujnik temperatury na reduktorze brc genius g 1200 , i stwierdzili ze jest walnięta centralka sterująca , na forum poczytałem i rozebrałem reduktor. Był strasznie zasyfiniony wiec go przeczyściłem i złożyłem go ponownie. Problem zniknął tylko nie wiem na jak długo. Membrana była w kiepskim stanie wiec zamówiłem oryginalny zestaw naprawczy by już ten problem wykluczyć.
    Moje auto to Chevrolet Evanda z 2004r. i jest z fabrycznie założoną instalcją lpg wtryski są Keihin pomarańczowe.
    Wiec moje pytanie brzmi czy to może być winna tylko strasznie zapaskudzonego reduktora ze wcześniej było szarpanie , a później auto przestało jeździć w ogóle na lpg. Posiadam interfejs do diagnostyki i program brc seqent fast 2.07 tylko przez ten program się łączy
  • Poziom 29  
    Skoro po zabiegu auto zaczęło jeździć na gazie - no to już wiesz gdzie leżała przyczyna.
  • Poziom 8  
    Witam problem powrócił po przejechaniu 500 km , zamówiłem kompletna instalacje bez wtrysków,czekam na przesyłkę , i spróbuje z nowym komputerem i wymienię elektrozawór i z filtrem fazy płynnej:(
    pytanie z innej beczki instalacja która zamówiłem jest reduktorem genius g 1500 i posiadała wtryski keihin niebieskie , czy jeśli zastosuje ten reduktor wpłynie na poprawę parametrów podczas jazdy??
    w instrukcjach czakramu nie stosowano tego reduktora do wtrysków keihin pomarańczowych które obecnie posiadam.
  • Poziom 8  
    Witam u mnie pomogła wymiana komputera,na przełączniku w pozycji gaz zaczęła ponownie palić się czerwona dioda na zimnym silniku i pomarańczowa w tracie przechodzenia , wcześniej nic się nie zapalało poza zieloną po której auto zaczeło gasnąć.
    Teraz tylko dokonam regulacji centralki do mojego auta bo komputer był zestrojony do innych parametrów.
  • Poziom 8  
    Witam znów pojawił się problem w mojej instalacji mianowicie przerywa i faluje na niskich obrotach i nie ma mocy nowe kable wysokiego napięcia ,świece i filtr ,dodam ze na benzynie chodzi bez zarzutu .
  • Poziom 8  
    Po podlaczeniu sie ppd czujnik TPS .czujnik obrotow silnika i sonde lambde i wymiane komputera ktory byl wadliwy auto zaczelo jezdzic jak marzenie 50 tys km podlaczeniu tych 3 sygnalow pd pracy silnika po wysprzegleniu auto ladnie opuszczalo obroty do nominalnych na biegu jawowym bez wedrowania i wieszenia na 3000obr\min i kultura jazdy tez sie poprawila auto przyjemniej przyspiesza instrukcje fabryczna do nubiry i lacetti mozna znalesc w internecie pozdrawiam