Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mikrofony bezprzew. - nakladanie się czeęstotliwości

kazimierz.kazek 20 Dec 2013 16:37 1428 7
    kazimierz.kazek
    Level 9  
    Posiadam dwie stacje mikrofonów bezprzewodowych LS 902 (2mikrofony) i Baomic - BM-SG..(2 do reki i 2 nagłowne).
    Są to stacje VHS o częstotliwościach bardzo zbliżonych do siebie a jeden z mikrofonów z jednnej stacji nakłada się prawie na drugi drgiej stacji.Chce zapytać, czy istnieje możliwość przestrojenia tych dwóch częstotliwości a jeśli nie to czy wyeliminowanie tego jednego mikrofonu pozwoli użytkować pozostałe bez "sprzegania"? Może ktoś mi podpowie?, z góry dziękuje!!!
    11111olo
    Level 42  
    Na pewno się da ale nie chcę tu wprowadzić Cię w błąd.
    Czy sprzęt jest na gwarancji?
    Jeśli nie to od rozkręcenia i sprawdzenia na czym to jest zrobione nic się nie stanie.
    kazimierz.kazek
    Level 9  
    Sprzęt jest na gwarancji ale wymiana nie wchodzi w grę, bo nawet w sklepie tej wersji nie mają, sprowadzony był z drugiej strony Polski,koszty przesyłki itd. itp.Może poczekam , jeżeli będzie to utrudniało mi pracę bardzo to po prostu wyrzucę ten jeden mikrofon, który "sprzęga", lub poszukam dobrego radiowca do przestrojenia.Dzięki za podtrzymanie na duchu ... i na razie kończę temat.
    11111olo
    Level 42  
    Jak jest na gwarancji to niech przestroją.
    Nie rozumiem Cię. Gwarancja z automatu nie oznacza wymianę sprzętu.
    kazimierz.kazek
    Level 9  
    Mówię dlatego tak,bo sprzęt jako taki jest sprawny i w zasadzie to moja wina,że taki kupiłem. Zatem wszelkie przeróbki to na mój koszt - w tym wypadku zmiana częstotliwości też. Wydaje mi się, że tylko jeden daję "szkołę", bo nakłada się 174,5 MHz na 175,8. Pozostałe mają ze sobą większe różnice i one będą o key.
    Opłaca się "skórka za wyprawę".? Jeszcze raz dziękuję - coś muszę wymyślić a na razie życzę Wesołych Świąt i Udanego Roku!!!
    musicbas1
    Level 16  
    Witam. Z info na necie , wynika że LS 902 pracuje do częstotliwosci 216Mhz, a Baomic -do 250 Mhz. A więc serwis powinien bez żadnej łaski dokonać korekty częstotliwosci na życzenie kienta. Prosze stanowczo zarządać od sprzedawcy podania adresu serwisu i posredniczenia w załatwieniu problemu.Tym bardziej,że sprzęt jest na gwarancji. Powodzenia. Pozdrawiam.
  • Helpful post
    11111olo
    Level 42  
    Jak odpuścisz i będziesz siebie winił to na pewno nic to nie zmieni.

Zadzwoń do serwisu który się zajmuje naprawami gwarancyjnymi i przedstaw sprawę.
    Nie ma czegoś takiego że gwarancja jest tylko od napraw. Jest też od usuwania usterek, a tu taka nastąpiła zapewne przez niedopatrzenie.
    kazimierz.kazek
    Level 9  
    Będę działał po Świętach,Dzięki za podpowiedzi. Temat "mikrofonów" kończę,przynajmniej na razie.
    Pozdrawiam,cześć!