Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Trafic 2,5 dci - brak mocy

Zdzisio164 20 Dec 2013 19:49 8553 3
    Zdzisio164
    Level 10  
    Witam mam problem z Renault Trafic 2006r. 2.5 dci. Problem jest tego typu że auto nie ma mocy i palą sie kontrolki servis i spirala. Podłączony pod komputer pokazał błąd jakości oleju ( esi tronic-iem) a texą rozrzedzony olej. Czujnik został wymieniony na nowy z serwisu, turbina sprawdzona pracuje, zaworek od turbiny zaciąga. Więcej błędów nie ma , przepływka sprawna.
    jurekk55
    Level 36  
    Zdzisio164 wrote:
    . Podłączony pod komputer pokazał błąd jakości oleju ( esi tronic-iem) a texą rozrzedzony olej.

Użyj dedykowanego sprzętu do diagnostyki, opowiesz o błędach i parametrach pracy na zimno i gorąco
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Zdzisio164 wrote:
    a texą rozrzedzony olej. Czujnik został wymieniony na nowy z serwisu,

Pokaż mi ten czujnik, chętnie go zobaczę :D
    mallenkii
    Level 10  
    Zdzisio164 wrote:
    Witam mam problem z Renault Trafic 2006r. 2.5 dci. Problem jest tego typu że auto nie ma mocy i palą sie kontrolki servis i spirala. Podłączony pod komputer pokazał błąd jakości oleju ( esi tronic-iem) a texą rozrzedzony olej. Czujnik został wymieniony na nowy z serwisu, turbina sprawdzona pracuje, zaworek od turbiny zaciąga. Więcej błędów nie ma , przepływka sprawna.

Post stary ale moze jak ktos bedzie szukal to bedzie wiedzial co zrobic.
    mialem to samo wystarczy skasowac inspekcje hamulcem i gazem i wszystko wroci do normy
    pozdrawiam