Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio cdr 2005 delco i wyswietlacz

20 Gru 2013 20:08 1887 6
  • Poziom 2  
    Witam jestem tu nowy i przepraszam jesli poprostu dubluje temat. Niedawno kupilem Omege radio cdr 2005 delco i wyswietlacz BFL z 2000r z radiem CDR 2005 Delco. Od poczatku wyswietlacz kompletnie nie reaguje na radio,tzn nie wyswietla zadnych informacji itp. Szukalem, czytalem, probowalem tego co znalazlem (np kombinacji 3+5+on/of) i nic,pikniecia w glosnikach z radia sa a wyswietlacz nic. Dodam ze sam wyswietlacz z komputerem i tym co on pokazuje chodzi bez problemu tylko jakby radio mial gdzies. Dzis wyjalem to radio i mysle ze nie jest ono orginalnie z tego auta tzn ma np napisane jakby rysikiem zamoczonym w farbie ze pochodzi z omegi itp. Wyglada jakby ktos je dokupil z jakiegos szrotu czy od handlarza. Ogolnie gra tylko ten wyswietlacz. Sam wyswietlacz jest ten jakby mniejszy czyli na polowie miejsca przeznaczonego na niego ponizej zdjecie. No i moje pytanie czy jest jakis sposob i szansa zeby to jakos ogarnac zeby dzialalo.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    To jest chyba wyświetlacz do radia CCRT 2007 i tylko z tym radiem pójdzie .

W aucie pewnie nie pasuje górna kostka do radia ?
  • Poziom 2  
    No wiec da sie cos zrobic z konfiguracja to moje radio plus wyswietlacz czy musze cos zmienic.
  • Poziom 20  
    Jeśli kostka fizycznie nie pasuje to możesz spróbować podpiąć pin po pinie. Na stronie do której podałem link masz opis pinów i sygnałów. Nie wiem jak w twoim aucie ale ja podpinałem do wyświetlacza z vectry c radio cdr500 i poszło bez problemu.
  • Poziom 37  
    wolf16 napisał:
    Jeśli kostka fizycznie nie pasuje to możesz spróbować podpiąć pin po pinie.

Jak ma wyświetlacz od CCRT 2007 to CDR 2005 nie podłaczy !
  • Poziom 20  
    Może doprecyzuję, jeśli wyświetlacz działa na zmodyfikowanej szynie i2c stosowanej w autach marki Opel to można go podpiąć.

Natomiast jeżeli jest to wyświetlacz o którym pisze Szymon to nie jest możliwe podpięcie innego radia niż CART2007 CCRT2008