Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

saxo peugeot106 tylna wycieraczka help!

cziko82 25 Mar 2005 17:15 1651 7
    cziko82
    Level 10  
    Czesc czy wiecie jak i czy wogule da sie przeprogramowac wycieraczke tylna w saxo w( peugeotach jest to samo) chodzi mi o to zeby stała na srodku pionowo w czasie spoczynku tz silnik ustawiał ja w takim połozeniu ?? czekam na propozycje i pomoc
    CAMARENA
    Level 23  
    raczej się nie da.to nie kwestja programowania tylko konstrukcji napędu
    cziko82
    Level 10  
    a dzis na miesie widziałem fiata bravo z wycieraczka w pionie z tyłu ja tez tak chce w swoim saxo jak to sie robiiiiiiiiii??????????
    blady2000
    Level 12  
    Ja mam w swojej polówce tylnią wycieraczke w pionie ale one już nie zmienia tej pozycji nawet w największej ulewie :P . Szczerze mówiąc to lepiej by chyba wyglądała w poziomie.
    teskot
    Level 34  
    Witam,

mozna to przerobić, ale jest to trudne mechanicznie. Należy po prostu przesunąć krzywkę działającą na wyłącznik krańcowy o 90 stopni chyba. Z punktu widzenia skuteczności lepiej jednak nie zmieniaś tego, wycieraczka taka powoduje powstawanie zacieków na szybie, a do tego ogranicza (w małym co prawda stopniu) widoczność.
    mczapski
    Level 39  
    Wystarczy zmienić wzajemne położenie kół przekładni. Tylko po co? Czyżbyś nie chciał widzieć sytuacji z tyłu smochodu? W okolicach wycieraczki zbiera się brud. Także może się okazać, że zsynchronizowanie pracy spryskiwacza i wycieraczki bez sensu. Konstruktorzy smochodu myśleli i o tym.
    cziko82
    Level 10  
    witam jak to poc wycieraczka w pionie Tuning ładnie to wyglada.Hee Juz zrobiłem hee trzeba rozebrac i przestawic krzywke cała zabawa to okolo 2 godziny 2 tubki super glue ale efekt zajefajny:)