Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault laguna II praca na trzy cylindry

25 Mar 2005 17:25 2627 8
  • Poziom 10  
    mam problem z wolnymi obrotami w renault laguna ma 1400 co zrobić aby je obniżyć pomocy!!!!!!!!!! mytnik78
    silnik 2.0 8 zaworów
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    sprawdz czy sie nie zacina przepustnica wyczysc ją morze jest zasyfiona
  • Poziom 22  
    W tej chwili strzelam, ale moze czujnik temperatury ci wysiadl i komp mysli ze silnik jest zimny wlacza ssanie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Mialem podobną sytuację. Okazal sie padniety czujnik temperatury silnika.
  • Poziom 10  
    SPRAWDŻ SILNICZEK KROKOWY .ZNAJDUJE SIĘ OBOK DŻWIGNI PRZEPUSTNICY
  • Poziom 19  
    kolega ma podobny problemos w lagunie 1.8, sprawdzałem czujnik temp i jego rezystancja się zmienia, przewody od czujnika do komputera wydają się być ok. obroty są podbijane do ok 1200 przez silnik krokowy. tps też sprawny. Ma ktoś może pomysł co może być przyczyną problemu albo czy da się może zczytać kody mikowe błędów komputera?
  • Poziom 27  
    Moze zamiast doradzac glupoty podpowiedzcie koledze zeby odczytal pamiec usterek ! nie ma kodow migowych ! Jezeli pokaze ci ) usterek sprawdz lewe powietrze nastepnie skoncentruj sie na silniczku krokowym i na lince gazu
  • Poziom 19  
    Cytat:
    Moze zamiast doradzac glupoty podpowiedzcie koledze zeby odczytal pamiec usterek ! nie ma kodow migowych ! Jezeli pokaze ci ) usterek sprawdz lewe powietrze nastepnie skoncentruj sie na silniczku krokowym i na lince gazu

No to napisz jakąś mondrosc ;-) i co konkretnie sprawdzić bo silniczek krokowy i linka aż zbyt natrętnie działają jak pisałem podbijajac obroty a dokąldnie podkręca je krokowy. Mi to wygląda tak jak by silnik cały czas na hama się na ssanie wkręcał np przez walnięty czujniok temp. PS W aucie jest gaz I generacji.