Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Iphone 4 - jailbreak 7.0.4.

zarazek12 21 Dec 2013 22:52 1860 12
    zarazek12
    Level 16  
    Witam.
    Sprzęt jak w temacie, system najnowszy 7.0.4 (aktualizowany przez kogoś). Mam pytanie, czy można zrobić "update" do systemu, by można używać go normalnie? Jeśli tak, to proszę o poradę.
    archi3
    Level 31  
    Na 7.04 nie ma jeszcze jailbreaka...
    zarazek12
    Level 16  
    sm233 wrote:
    Na iphone 4 akurat chyba jest regebreak, fakt, że tethered ale jest
    http://www.jailbreakios7evasion.com/ragebreak...-7.0.4-tethered-on-windows-iphone-4-tutorial/

Ale chyba musi być najpierw aktywowany.

Ragebreak mi nie działa, zgodnie z instrukcją klikam na jailbreak i pojawia się błąd związany z JIT:

"Szczegółowe informacje na temat wywoływania debugowania w trybie JIT (just in time)
    zamiast tego okna dialogowego znajdują się na końcu tego komunikatu.

************** Tekst wyjątku **************
    System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Nie można odnaleźć określonego pliku"
    zarazek12
    Level 16  
    sm233 wrote:
    Telefon masz aktywowany?

No właśnie nie. Czy to jest powód braku poprawnego działania programu?
    sm233
    Level 38  
    Oczywiście. Musisz mieć aktywowany telefon żeby cokolwiek zdziałać.
    zarazek12
    Level 16  
    Czyli mam rozumieć, że tzw. "bypass activation iphone" nic nie pomoże? Czy w tym przypadku może pomóc karta aktywacyjna ze znanego portalu aukcyjnego?
    archi3
    Level 31  
    Dzis ogłoszono nowy ale dość kontrowersyjny sposób na jailbreaka 7.04. Poczytaj zfranka a wszystkiego sie dowiesz może ten podziała.
    zarazek12
    Level 16  
    archi3 wrote:
    Dzis ogłoszono nowy ale dość kontrowersyjny sposób na jailbreaka 7.04. Poczytaj zfranka a wszystkiego sie dowiesz może ten podziała.

Możesz mi wysłać link na pw? Szukałem i znalazłem parę informacji, ale nie pomogły.
    CZARITO
    Level 10  
    Witam,
    A ja mam inne pytanie jednak jak najbardziej związane z tematem. Mam iP 4 iOS 6.1.3(10b329) FM 04.12.05 i moje pytanie wiąże sie z tym co najlepiej zrobić w tym przypadku aby mieć JB untethered ?? Bo jak widzę z przykładu ww. to na pewno nie update do iOS 7.0.4 (choć wg. strony evasion jest inaczej.)
    Dzięki za wszelkie sugestie.
    sm233
    Level 38  
    Jest już normalny untethered na 7.0.4 właśnie od evasion. Więc zrób sobie update i nie będzie kłopotów.
    zarazek12
    Level 16  
    sm233 wrote:
    Jest już normalny untethered na 7.0.4 właśnie od evasion. Więc zrób sobie update i nie będzie kłopotów.

Poszukałem i znalazłem. Iphone na sieć Tesco UK zlinkowany do jakiegoś Apple ID, teraz nie mam maila i hasła do poprzedniego użytkownika. Chyba nic nie zrobię. Wysłałem @ do ap*** i czekam.