Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel corsa 1.2 dmucha tylko cieplym powietrzem

22 Gru 2013 03:30 1572 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich mam jak widze bardzo nietypowy problem z ocb nie mam zadnej klimy ani nic takiego chodzi o najzwyklejsze w swiecie ogrzewanie auta nawiwem powietrza, wymienialem zarowki oswietlajace pokretla oraz zegary po zmontowaniu wszystkiego okazalo sie ze z kratek leci cieple powietrze przy ustawieniu pokretla na niebieskie pole a jeszcze cieplejsze przy ustawieniu na czerwone, gdzie tkwi problem, przy rozmontowywaniu panelu lub skladaniu cos nie tak podpialem? pokretla chodza plynnie bez zadnych oporow ani skokow, linki na 100% podlaczylem prawidlowo prosze o pomoc.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 20  
    Gdybyś linki podłączył prawidłowo nie byłoby problemu. Rozbierz to i popraw. Pewnie zęby przeskoczyły.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 2  
    ??? na pokretle od temperatury nie ma zebow, ono chodzi plynnie bez zadnych oporow. piszac o prawidlowym podpieciu chodzi mi o to ze linki sa odpowiednio podpiete pod swoje pokretla, reakcja na obrot pokretlem jest bo leci albo cieple na niebieskim polu albo bardzo cieple na czerwonym.
  • Poziom 20  
    Wyciągnij linkę z pokrętła i manualnie trzymając pancerz linki wepchnij ją do środka i potem pociągnij. Zobacz efekty na wepchniętym i wyciągniętym cięgnie. Możesz też przesmarować te linki wpuszczając tam zwyczajną wazelinę.
  • Poziom 2  
    Linka byla zbyt plytko nalozona na ciegno i zsunela sie z niego, nadal niezrozumiale dla mnie jest to ze byla reakcja na ruch pokretla, teraz juz jest wszystko dobrze. gdyby ktos potrzebowal pomocy opisowej przy wymianie zarowek w pokretlach jak tez pod zegarami to chetnie pomoge moge takze pomoc przy wymianie zarowek podswietlajacych nawiewy w passacie b5. pozdrawiam wszystkich