logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zelmer/393.4/Doris - Dzukam instrukcji serwisowej do krajalnicy Doris 393.4

Wiechub2 22 Gru 2013 18:07 3039 2
REKLAMA
  • #1 13088691
    Wiechub2
    Poziom 2  
    Krajalnica przestała działać - może Ktoś ma instrukcję serwisową do Krajalnicy Zelmer typ 393.4 (Dioris)?
    Może ktoś wie w jakim celu w obwodzie zastosowano kontakton?

    Prośba o pomoc
    Wiechub2
  • REKLAMA
  • #2 13089164
    Lisek64
    Poziom 31  
    nie wiem jak w tej ale w profesjonalnych krajalnicach kontraktron uruchamia zasilanie wtedy kiedy założona jest osłona na nóż tnący, który jest mocowany przez oś noża. Takie zabezpieczenie
  • #3 13089401
    Wiechub2
    Poziom 2  
    Eureka - działa !!! :-))
    Brakowało dwóch elementów, które były w spiżarni. Po założeniu wszytkich elementów, krajalnica zaczęła działać :-) :-)))))))))
    Człowiek uczy się przez całe życie ;-)
    wczoraj ze względu na zaitniały problem rozebrałem krajalnicę na części pierwsze ;-). Z pomiarów wydawało mi się, że wszystkie elementy w obwodzie działały poprawnie. Zastanawaiał mnie tylko ten kontrakton - w jakim celu go zamontowano. Ale dzisiaj już wiem. I to dzięki Twojej pomocy Lisek 64 :-))
    Bardzo dziękuję za pomoc.
    Wesołych Świąt ;-)))

    pozdr.
    Wiechub2
REKLAMA