Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

S3 odzyskiwanie kontaktów, smsow - ważne

23 Gru 2013 11:30 2316 5
  • Poziom 15  
    Witam,
    Mój problem polega na tym iż spadł mi S3. Szyba zbita. Ekran czarny. Telefon odpala się jednak na ekranie pustka.
    Po podłączeniu go pod USB komputera słychać dźwięk w "Mój Komputer" jest widoczny.

Problem polega na tym, że wszystkie kontakty oraz dane zostały w pamięci wewnętrznej telefonu. Chciałbym odzyskać te dane wraz z smsami. Niestety telefon nie jest w trybie debugowania a pamięci masowej.
    Czy istnieje jakakolwiek możliwość odzyskania z niego tych danych. Telefon ma oryginalne oprogramowanie do Tmobile a ja zostałem bez danych potrzebnych do pracy zawodowej.
  • Poziom 11  
    Hmmm... ekran nie dziala... a dotyk dziala? :) jesli tak to odblokuj fona i zobacz czy cos sie bedzie dzialo. Jesli masz sterowanie to mozesz uzyc intuicji albo zlapac inna s3 i wykonywac odpowiednie czynnosci aby wlaczyc go w tryb debugowania. Mozna by zrobic zrzut pamieci w jakims serwisie gsm albo poczekac na wymiane wyswietlacza i bedzie spowrotem dobrze. Zobacz czy nie ma na stronie samsunga jakiegos programu a'la On Screen Fone jak np w LG gdzie widac obraz z fona na komputerze. Mozna uzyc tez kabla hdmi i podlaczyc fona pod monitor lub tv. Tyle na razie mi przychodzi do glowy. Pokombinuj :) Pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

Widze ze fona wykrywa, jesli dotyk dziala to go odblokuj i zobacz czy widac kontakty w programie, i je sobie zgraj lub spisz.
  • Poziom 15  
    Nie wiem czy dotyka działa bo przecież na ekranie nic się nie wyświetla.
  • Poziom 11  
    No wlasnie o to chodzi ze nie musi byc nic widac a dotyk moze dzialac, to jest oddzielne urzadzenie w twoim fonie. Wlacz program, podlacz fona i na tym screenie co dales jak poprosi cie o odblokowanie to odblokuj fona tak jak to robiles dotychczas, ze tak powiem masz juz taki wuczony nawyk odblokowania fona wzorem albo kodem jaki ustawiales, jesli go ustawiales, i jesli uda ci sie go odblokowac to moze zobaczysz w programie swoje kontakty a moze i cos wiecej sie uda zrobic. Sproboj i napisz co zdzialales. Wiem, dzialamy po omacku, ale innego wyboru teraz nie masz, poki co. Czekam na info.

Dodano po 2 [minuty]:

Fakt dotyk tez moze byc uszkodzony, ale widzialem juz fony z peknietymi szybkami a dotyk dzialal wiec nie zaszkodzi sprobowac to sprawdzic :)
  • Poziom 33  
    Ja bym poszedl do komisu, zaplacil 20-50zl i podlozyl twoja plytę do sprawnego telefonu i zrzuceniu sobie wszytskiego co chcesz
  • Poziom 10  
    Jak byłeś zalogowany na gmaila to tam będziesz miał kontakty.