Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SOny Xperia J - Ekran Dotykowy szwankuje na powierzchniach płaskich

23 Gru 2013 12:57 1785 7
  • Poziom 9  
    Witam

Mam Sony Xperie J i od pewnego czasu mam problem z ekranem, mianowicie jak telefon trzymam w ręce to jest ok, ale jak położe go na powierzchni płaskiej typu stół biórko czy na łóżku to strasznie ciężko cokolwiek zrobic w 75% dotyk nie reaguje, wogóle mam wrażenie jakby w poziomie słabiej reagował. Wcześniej miyślałem ze to wina zabrudzonej folii ochronnej którą mam na ekranie ale raczej to nie to. Fakt jak ja łądnie wyczyszcze to może troche lepiej jest ale nie zmienia to faktu ze na płaskim czy nawet w poziomie Ciężko jest pisac czy nawet przesuwac sie po menu.

MIał ktoś podobną sytuacje i wie jak temu zaradzić ? bo nie widzi mi sie wysyłać do serwisu na 2tyg zeby dostac odpowiedź ze jednak jest sprawny.
  • Poziom 40  
    Dotyk do wymiany Link
    Jak masz gwarancje to wyślij.
  • Poziom 9  
    kurde 2 tyg bez telefonu...
  • Poziom 40  
    Nie jest powiedziane ile potrwa naprawa.
    Może parę dni a może kilka miesięcy ( jeśli czekają na części ).
  • Poziom 9  
    Nie no jako serwis mają czas do 14 dni roboczych wiec tego się powinni trzymać.
  • Poziom 40  
    Nie jest tak do końca. Są pewne wyjątki.
  • Poziom 9  
    A to jest pewne co sie stało ? miałeś już takie przypadki ?

• Poziom 32  
    Dotyk w tym modelu pada dość często wysyłaj na gwarancje i tyle ewentualnie że chcesz wymienić na własny koszt dotyk to wtdey full set jak grubas podał ewentualnie wymiana samej szyby chociaż nie zalecam około 200.