Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Shindaiwa DYB 251 - dostępność części

23 Gru 2013 15:25 1116 5
  • Poziom 18  
    Witam. Ponownie wracam z problemem membran do kosy Shindaiwa DYB 251. Kosa wyposażona w gaźnik Robin TK 25. Koledzy forumowicze pomogli w jego zidentyfikowaniu, nawet podsyłając linki do internetowych sklepów. W katalogach owszem jest, ale w sklepie już nie. Podobnie na Ebayu, a producent kosy obiecał pomoc i to wszystko. Czy ktoś jest w posiadaniu takich membran i mógłby mi odstąpić? Proszę o wiadomość na priv. Pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Błyskawiczna reakcja..i mam nadzieję że trafiona..Jutro sprawdzę w obu sklepach choć próbowałem już w wielu.Każdy twierdzi że staroć..zgoda.Ale działa!Lepiej niż niejedna nowość prosto ze sklepu.Jeśli chodzi o polskie sklepy nadziei dużej nie mam..ale kto wie?Kolego ojdyr.Już trzeci raz wdzięczny jestem za pomoc.Trafi się kiedyś okazja rewanźu?A póki co..Wesołych,Pogodnych,Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.Pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Owszem,na Ebayu jest.Głównie amerykańskim..no właśnie.Tu jest problem,bo albo nie rozważają opcji wysyłki do Polski,albo cena..a najczęściej jedno i drugie..
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    Witam w drugi świąteczny dzień..Być może nie trafiłem na ten konkretny sklep na angielskim ebayu.Ameryka owszem,w zasadzie też nic nie stoi na przeszkodzie w sprowadzeniu,ale niektóre sklepy na dzień dobry wykluczają możliwość wysyłki do Polski..a inne z kolei spedycja tylko drogą morską,a to z kolei czas..Ceny też zróżnicowanie dowolne.Spotkałem się z sytuacją iż membrany kosztują 15,57 USD,ale w wysyłce do Polski już 50..