Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota (Panasonic) 53828 oraz 59005 - potrzebny schemat podłączenia

23 Gru 2013 23:55 8034 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Szukam opisów podłączenia fabrycznego radia do Toyoty Avensis T27 z 2009 r.
    model 53828

oraz fabrycznego radia do Toyoty Avensis T27 FL 2012 model 59005 z ekranem dotykowym bez nawigacji.
    Zamontowałem w Toyocie Avensis 2009 r. radio od nowszego modelu auta z ekranem dotykowym ale kostki podłączeniowe są inne . Pasuje tylko kostka "zasilająco - głośnikowa" oraz antena radia.

Natomiast 2 pozostałe kostki różnią się wielkością i ilością pinów. Rezultat jest taki , że nie dział sterowanie radia z kierownicy oraz mikrofon od zestawu głośnomówiącego.
    Pozdrawiam,
    Paweł
  • Poziom 1  
    Potrzebuje ten sam schemat czy mozna podlaczyc sie do posta jak Pan rozwiązał problem
  • Poziom 1  
    Witam czy ktoś może mi pomoc z podlaczeniem radia do avensis 2011 miałem orginalnie TNS510 a zakupiłem panasonic 59005 i nie pasuja kostki trzy zostały nie podlaczone i nie działa sterowanie z kierownicy oraz nawigacja się opoznia
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem jak z pierwszego postu. Nie działa mi mikrofon z zestawu głośnomówiącego. Byłem w serwisie autoryzowanym Toyoty w Szczecinie przy Mieszka I i po 2 godzinach grzebania stwierdzili, że radio zamontowane w mojej toyocie z 2009 roku (panasonic 59005) jest od młodszego rocznika z 2012r. Stwierdzili fachowcy, że kostki nie pasują. Serwis tego nie podłączy bo oni tylko robią proste wymiany. Zapytałem o kostki pod moje radio. Nie mieli. Poradzili zakupić mikrofon z kablemi i kostką ale nie mają. Do kitu taki serwis. :(