Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golarka elektryczna BRAUN series 7 - 790 cc-4 czy to będzie dobry wybór ?

24 Gru 2013 08:39 9228 9
  • Poziom 16  
    Witajcie, szukam dobrej golarki elektrycznej.
    Sam nie wiem co wybrać - z folią czy głowicą ?
    Mam nie wielkie doświadczenie w tym temacie bo miałem tylko jedną golarkę tego typu - jakiś model dwu głowicowy Philips ale szału to on nie robił.
    No więc postanawiam poszukać na wyższej półce, no właśnie czytam opinie o Braun 7 - 790cc-4 i sam nie wiem !
    Co Wy byście polecili ?
  • Poziom 10  
    Od kilku znajomych słyszałem, że golarki foliowe nie powalają na kolana, dlatego jak się chciałem przerzucić na elektryki, to postawiłem na golarkę z trzema głowicami philipsa. Nie wiem jak było w Twoim modelu z dwiema głowicami, ale mój aquatouch goli dokładnie i po dłuższym czasie użytkowania nie ma się do czego przyczepić.
  • Poziom 11  
    A ja mam tego Brauna i jestem bardzo zadowolony.
    Foliowa bardzo dobrze goli. Jak mam 5 minut na dopieszczenie facjaty, to jak dupcia niemowlaka.
    Oczywiscie golarka tradycyjna na dluzej wystarczy, ale pytasz o elektryka. Ja przerzucilem sie na tego brauna i jestem bardzo zadowolony. Do tego masz baze czyszczaca. Przemywam najpierw woda zeby z grubsza oczyscic z syfu, podsuszam i do dezynfekcji do bazy na czyszczenie wrzucam. Fajnie pachnie i jest czyszczaca. Dla oszczednych znalazlem tez plyn do baz czyszczacych sprzedawany w butelkach litrowych. Stary kartridz trzeba przeczyscic i zalac plynem.
  • Poziom 9  
    Cześć też nie miałem wcześniej golarki elektrycznej i chętnie bym się czegoś o nich dowiedział , mam dość jasną cerę i wrażliwą więc zawsze się gole na noc bo po goleniu tradycyjną maszynką zawsze mam czerwoną i podrażnioną skórę , więc do rana zdąży się wszystko zagoić interesuje mnie czy takie golarki elektryczne są lepsze do wrażliwej skóry podatnej na uczulenia itp. .

Zainteresował mnie Zelmer sh 1590 fajnie wygląda i dobra cena w okolicach 200zł jest coś wartego zakupu z elektryków bo tyle tego ,
  • Poziom 11  
    Wydaje mi sie, ze zelmer nie jest zadnym specjalista w zakresie golarek.
    Skierowalbym sie juz bardziej w strone BRAUN czy PHILIPS.
    Zelmera krajalnice albo robot kuchenny moglbym kupic :). Jako drobne AGD stosunek jakosci do ceny jest ok.
  • Poziom 9  
    No właśnie chciałem się dopytać bo cenowo Zelmer wypada dobrze , bo braruna mój brat miał i zepsuł mu się zaraz po gwarancji nawet naprawić się nie dało bo nie było części na rynku już i był bardzo głośny jakby się kosiarką do trawy golił , widziałem też ciekawego remingtona co to za firma dobra ? , o philipsach też różne opinie chodzą jedni zachwalają inni że chińszczyzna , czytuję opinie na skąbcu ,ceneo itp. , i ciężko znaleźć jakiegoś faworyta za rozsądną cenę , a wy co polecicie ? , a jakie są lepsze te foliowe czy głowicowe , czym to się różni ?.

Czytając opinie często w wśród golarek powtarzają się opinie oprócz narzekania na słabe akumulatorki i nie dokładne golenie były też co mnie zaciekawiło że: golarką , golenie trwa dłużej , i jakby szybciej włoski odrastały , czy to prawda ? .
  • Poziom 16  
    No jak zwykle, ja zazwyczaj sobie pomagam sam.
    Kupiłem tego Brauna , znaczy się zrobiłem sobie prezent.
    Mam już go ponad miesiąc.
    Moje wrażenie to jestem zdziwiony pozytywnie, że ta stacja myjąca nie dość, że działa to jeszcze działa tak jak ma działać. Po wyjęciu ze stacji golarka czysta, pachnąca cytryną, naoliwiona ! No to im się udało rewelacyjnie.
    Po drugie gwarantowany zwrot w ciągu 90 dni !!! Ale ja jej nie zwrócę.
    Po trzecie ona goli i to konkretnie, a małolatem nie jestem tylko szczeciniastym facetem.
    Kropla dziegciu to tylko cena ale z drugiej strony jak nie zapłacisz to nie wymagaj bo nie masz za co.
    Reasumując - z czystym sumieniem polecam Wam koledzy i koleżanki (oczywiście nie Wam tylko Waszym mężom, kochankom, konkubentom) tą golarkę !

Dodano po 21 [minuty]:

Tu instrukcja obsługi i eksploatacji golarki series 7 cc4 i stacji mującej Clean and Reneaw
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    A ja chce kupić chłopakowi na walentynki golarkę. On chce Brauna cruzera do golenia zarostu i glowy. Co na jej temat sądzicie? Przejrzalam internet i powiem że znalazlam same pochlebne opinie.
  • Poziom 16  
    Kolego Xodes pozwól, że odpowiem Ci na forum.
    Skąd mam wiedzieć " czy ta maszynka spelni moje oczekiwania..." ???
    No skąd ?
    Ja Ci napiszę to co wcześniej, ja jestem z niej zadowolony a czy Ty będziesz to już nie mój problem. Tak samo nie wiem czy byłbym zadowolony z Twojej żony a Ty z mojej.
    To chyba oczywistwe.
    Kup golarkę w akcji promocyjnej, potestuj, jak Ci nie będzie pasowała to Ci zwrócą pieniądze. Tu trzeba Procter&Gamble ( Braun jest ich własnością) skłonić się bo zagrali wyjątkowo fer !!!! Ja co prawda nie znoszę firm korporacyjnych no ale taka jest prawda co nie.
  • Poziom 2  
    A ja polecę golarkę, BRAUN Series 7 7899cc. Świetnie radzi sobie z krótkim jak i dłuższym zarostem. Dzięki stacji dokującej czyszczenie jej to czysta przyjemność. Bateria starcza na dłużej niż podaje producent. Skóra po goleniu jest delikatna jak wiecie co... I mam wrażenie, że włosy odrastają wolniej. Ma kilka trybów golenia dzięki czemu z łatwością usuwa nawet te "ukryte" włoski. Zdecydowanie polecam